Skocz do zawartości

Citroen AX - Car Audio


Spindender
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

960 XT są u mnie i u brata zamontowane i grają bardzo fajnie jak na swoją cenę. Jednak w porównaniu z 950 nie mają pełnej zwrotnicy a jedynie zwrotkę dla tweetera. Ewentualnie jeszcze są gms 11602. Te mają zwrotnice dla woffera i tweetera. 16 pewnie da się wsadzić ale będzie trzeba co nieco drzwi poprzerabiać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkręć drzwi i pomierz jaką głębokość mogą mieć głośniki żeby o nic nie wadziły i jaka jest średnica otworu w blasze. Zdjęcia środka drzwi i samej tapicerki też nie zaszkodzą.

 

Ps. zajrzyj do działu wasze instalacje bo jest tam robiona w citroenie ax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak.. Oto zdjęcie drzwi:

 

http://img33.imageshack.us/img33/4594/zdjcie0062j.jpg

 

W miejscu na głośnik dziura ma średnicę równo 13cm, głębokość to 9 CM z tym że tam jest goła blacha, więc jeszcze wytłumienie etc. to trzeba liczyć koło 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma chyba inne boczki. Konstrukcja drzwi pewnie taż inna(widać to choćby po szybie w drzwiach). Przydałyby się zdjęcia tapicerki i jeśli jest na głośnikach jakaś większa maskownica to także zdjęcie bez niej. Jeśli maskownica jest odpowiednio duża to można by głośnik schować za nią przykręcając go do dystansu a ten do blachy drzwi. Tyle że warto by też wiedzieć jaka jest odległość od tapicerki drzwi do tej blachy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak, rzeczywiście liczyłem do blachy nie do szyby. Tapicerka.. na necie nigdzie znaleźć nie mogę, aczkolwiek nie jest to ta wersja którą podawał majka. Moje mają okrągłą osłonkę plastikową na głośnik mniej więcej tego samego rozmiaru co głośnik, wiadomo ciut większe co by zasłoniły.

 

Mój AX - 1991r, 1.1 TGE, 5 drzwi, deska starego typu. Więcej za bardzo nie ma co mówić, aczkolwiek dam wam z rana fotkę tapicerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No więc tak.. Troszkę zeszło zanim odpowiedział, jednak nie dałem rady wtedy rano, a jak widać dopiero teraz.. Zatem jeśli możecie, to proszę o dalszą pomoc, wstawiam zdjęcie tapicerki.

 

http://img163.imageshack.us/img163/4115/zdj84.th.jpg

http://img24.imageshack.us/img24/698/zdj85.th.jpg

 

Co w zaistniałej sytuacji? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...