Skocz do zawartości

Bass za niewielkie pieniądze.


Sleper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie mam praktycznie w ogóle basu w aucie i chcę kupić skrzynkę i wzmacniacz + kable do samochodu. Mam na wszystko około 750zł, maksymalnie 850zł.

Muzyka jakiej słucham to Rap i czasami Reggae, Ruffneck, Dancehall, czyli potrzebuję dość dużo głębokiego basu.

 

Myślałem nad Powerbassem S10, którego miałem w poprzednim aucie, ale w obudowie BR, jednak nie mam pojęcia jaki wzmacniacz i kable wybrać.

 

Głośnik chcę nowy i nie większy niż 25cm, żeby zostało trochę miejsca w bagażniku, wzmacniacz może być używany.

 

Auto to Seat Ibiza 6K1 '00, 3 drzwi, radio JVC KD-SH909r, głośniki w drzwiach przednich (jeszcze nie wygłuszonych) u-Dimension El Comp 6 podpięte do radia.

 

Proszę o pomoc!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz basu, którego brakuje Ci w obecnej konfiguracji to skup się lepiej na porządnym wygłuszeniu drzwi i zasileniu el-compów jakimś wykopiastym piecem, Fujitsu grają miodnie na dole, bo trochę zaczynasz od dupy strony, jak Ci będzie mało to się zastanowisz nad subem, zawsze możesz kupić jakąś 4-kanałówkę, którą wykorzystasz do napędu suba. Za 850zł spokojnie jesteś w stanie wygłuszyć drzwi, kupić 4-kanałowy wzmacniacz i jeszcze jakiegoś 10" suba do tego, tak by było bardziej logicznie ;)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*EMPHASER EA 490-200

http://allegro.pl/item1191360622_em_phaser_emphaser_ea_490_200.html

*EMPHASER IMPULSE S3

http://allegro.pl/item1185013822_phase_linear_thriller_2500_25_cm_bas.html

 

Kasa powinna jeszcze na skrzynie pod suba zostać, a po za tym jest jeszcze możliwość podłączenia przodu pod wzmak :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

 

Drzwi będą wygłuszane, ale na razie nie miałem czasu się tym zająć.

Jeśli w tych pieniądzach da radę wyrwać 4 kanałowy wzmacniacz, który zasili również El Compy, to skłaniam się ku takiej opcji. Ten Empaser fajna opcja, ale nie wiadomo czy nie zniknie z aukcji zanim będę kupował.

Proszę jeszcze o jakieś propozycje sprzętowe, żebym miał z czego wybrać. ;)

Edytowane przez Sleper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo miło wspominam Philipsa DAP-6040. Prezentuje dosyć neutralny profil brzmenia, jego cena jest uważam zaniżona w stosunku do ceny nowego i tego co oferuje. 180W mostek powinien starczyć do napędzenia porządnej 8" lub niewymagających 10". Pod El Compy również będzie dobrą opcją.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...