Skocz do zawartości

Kenwood KDC-W4044U - dwie sprawy (mp3, podświetlenie)


konstant
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Posiadam to radyjko. Działa ok, jednak mam pewien problem.

Używam razem z nim pendrive ale radio czyta mi tylko niektóre z pliki z mojej biblioteki. Nie mam pojęcia czym to może być spowodowane, ale podejrzewam coś związane z tagami mp3, tzn radio czyta, te które mają wszystkie (lub przynajmniej kilka) tagi wpisane: wykonawcę, tytuł, album, rok itd. Utwory z niepełnymi tagami są niewidoczne w radiu. Czy da sie coś z tym zrobić?

Nie widzi mi się wpisywanie tagów do 3gb piosenek. Szukałem w google, ale niestety nic nie znalazłem na ten temat.

Druga sprawa - radio ma zielone podświetlenie, czy istnieje jakaś metoda na zmianę na pomarańczowe ? Np. zmiana diod podświetlających. Oczywiście modyfikacje powierzyłbym elektrykowi.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie narzekam na mp3 w keniu. Nagrywam w iso 1, czy iso 2 (wieksze długosci nazw plików czy bibliotek..)

Rozszerzenie.mp3FormatPlik MPEG 1/2 Audio Layer 3Szybkość transferu bitów8-320 kb/s / zmienna przepływnośćCzęstotliwość próbkowania8/11,025/12/16/22,05/24/32/44,1/48 kHzJoint STEREOhttp://www.kenwood.com/cs/ce/audiofile/common/image/check.gifTagi ID3 (Wer. 1)Wer. 1.0/1.1 (Tytuł/Wykonawca/Album)Tagi ID3 (Wer. 2)Wersja 2.2/ 2.3/ 2.4 (Tytuł/Wykonawca/ Album : Bez obsługi wyświetlania obrazów.)

 

 

 

Maksymalna liczba znaków

Nazwa pliku/folderu64 znaki (Joliet: 32 znaki)

 

Maksymalna liczba poziomów w folderze8Maksymalna liczba folderów (w urządzeniu) *1255Maksymalna liczba plików (w folderze)255Maksymalna liczba plików i folderów (w urządzeniu)65025To urządzenie może wyświetlać następujące wersje tagów MP3 ID3: wersje 1.0/1.1/2.2/2.3/2.4

 

Moze to kwestia jak masz opisane piossenki? Czy nagrywasz normalne mp3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...