Skocz do zawartości

CDE-9872RM


vogel81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i od razu przechodzę do rzeczy.

Zakupiłem Alpinke cde-9872 bo stwierdzilem ze czas juz zamienic wysluzonego panasonica na cos fajniejszego i z jakimikolowiek regulacjami dzwieku :)

Ogólnie jestem zadowolony ze zmiany ale....jedyny problem to taki ,ze jak daje głośniej czyli 21 i wyzej a skala jest do 35 to jest efekt jakby wzmacniacz czkwaki dostawal ten w radiu oczywiscie.Panasonic nie mial takiego problemu mimo swego wieku.Głośniki jakie napedza radyjko to:

przód Visaton PX13

Półka tył zestaw trojdrozny ze zwrotnica Mac Audio Mac Five

 

Wina jest zbyt duze obciazenie dla alpinki tym zestawem trojdroznym?

Nawet jak HPF w radiu dam na 120 czy 160HZ jest tak samo

Pólka nie pochodzi bez osobnego wzmaka?

 

Dzieki z góry za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Jak widać mam wzmacniacz jeden wolny :)

Podpinam dzis Lanzara i mam nadzieje ze głośniki jak dostaną 100waciakow to nie wyskocza z siebie :)

Mam nadzieje ze nie bedzie trzeba lanzarka sprzedac zeby zakupic cos slabszego troszke...

Dzieki za odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sie przekonalem ze to ciut za duzo...Jeden glosnik ktory juz byl na wykonczeniu wykonczyl sie wlasnie :)

Odcięcie na wzmacniaczu dalem na ok 100HZ i gra elegancko :)

Teraz pozostalo mi tylko szukac na allegro 165mm jakiejs pareczki nienajgorszej :(

Chyba wsadze jakies phonocary bo okolice 100 zl max planuje wydac na glosniczki.

 

 

Feler niestety pozostal...wzmacniacz z radia i tak przerywa tyle ze teraz nie przy glosnosci 20 ale dopiero powyzej 29(z 35 mozliwych w radyjku) a napedza tylko Visatony ktore sa w desce przykrecone :( zastanawiam sie czy nie oddac radyjka na gwarancji bo mnie to wqrwia deko. :( Radio kupione miesiac temju i zeby takie numery odstawialo...sadzilem ze Alpinka jest sporo lepsza od panasonica (panasonic tez byl z najtanszej serii) a tu zawiodlem sie na maxa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niezalezne od zrodla dzwieku.Na radiu tez jest tak samo.Oryginal plyteczka CD Eminem np tez powoduje w momencie pojawienia sie basu ten sam efekt.Bass mam na poziom 0.

Loudness wlaczone badz wylaczone i to samo.

Rmf i rmf maxx radio zet i inne roglosnie tez neistety powoduja przerywanie.Teraz to w sumie nie jest zle bo ja max na 25 slucham ale chodzi mi o to zeby nie zjarac nowego radyjka.

Juz dzis nawet pociagnalem swiezutenka instalke od aku bo myslalem ze malo pradu ma radyjko ale d..a :( No i grzeje sie cholernie calutenki tyl radyjka mimo tego ze ma tylko dwa koaksjalne glosniczki Visatona wrzucone do obsługi.Glosniczki na pewno sa sprawne.probowalem tez na 13 blaupunkta i ten sam problem sie pojawial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...