Skocz do zawartości

Punto I 55KM rocznik '99


LubiszTo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Otóż skompletowałem budżetowy system audio do mojego wozu nie są to cuda, gdyż samochód mocno eksploatuje( jeżdżę po takich dziurach że szok xD) i w sam wóz trochę kasy wkładam. by było milej w pracy i ogólnie zabrałem się kompletowanie sprzętu szukałem okazji itp itd coś czytałem po forach normalna procedura. Dobra dosyć tego wstępu no więc to co udało mi się wyrwać:

 

radio:KENWOOD (nie pamiętam dokładnej nazwy zajdę do samochodu odczytam i wam napisze)

wzmacniacz:Carpower HPB-602

głośniki:Phonocar TD-LINE

sub:Soling Cp-123

kable:komplet Peying

maty wygłuszające:boll

 

Szukam jakiś fotek jak oraz porad jak najlepiej zrobić drzwi ? Gdzie dać tweeterki ? Jak kabelki pociągnąć przez samochód ? Zagospodarować bagażnik żeby jeszcze koło mogło być i jest instalacja gazowa :| ? Szukałem po różnych forach i necie i znalazłem ale w sumie nic ciekawego.. i w ogóle może ktoś z was robił CA w takim samochodzie i mógłby mi coś doradzić bym tego nie zepsuł, bo powiem że nigdy nie robiłem nic w tym kierunku, ale przestudiowałem po necie jak się podłącza te cacka więc jest z tym nie powinno być problemu choć.... jak to z żółtodziobami bywa.

 

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc i wszelaką okazaną życzliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sie ktos znajzie co robil Punto ( poszukaj w dziale nasze instalacje ) ale moja rada jest taka - kup sobiew kilka browarkow i w wolny dzien zacznij sie bawic szukac przejsc na kable , zdemontuj sobie boczek porozgladaj sie po samochodzie , poprostu w leniwy i wyluzowany sposob zaplanuj co , gdzie i jak ;) NA bank masz jakas przelotke z zaslepka w scianie grodziowej to ja znajdz , progi na pewno idzie normalnie podwazyc i juz masz sposob na przeprowadzenie zasilania , drzwi poprostu obadaj na spokojnie i dasz rade sciagnac tapicerke a pozniej to poprostu wyklejanka... To nie jest trudne tylko trzeba sie nie bac samochodow :D One sie tak latwo nie psuja :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sekcje basowa znam ale glosnikow z przodu nie macalem , no co ci mam napisac.... ja bym tego nie kupil ale ty pewnie bedziesz zadowolony basik bedzie , soling moze super muzykalny nie jest ale jak za ta kase to wart kazdej zlotowki , do wzmakow carpowera seri hbp jajestem zle nastwiony bo nie podoba mi sie jak gra jest malo dynamiczny i ma mocno zawyzona moc w dodatku slabo kontroluje glosnik ale na poczatek tak jak wspomnialem wystarcza duzo mniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra chłopaki dystans założony i drzwi wygłuszone.... tylko mam pytanie mam ten zestaw głośników odseparowanych (pierwszy post) i moje pytanie bo nie ma w tym zestawie zwrotnic to jak podłączyć tweetery dodam że są one firmy IZUMI.... były razem z głośnikami niby na aukcji pisze ze posiadają kondensatory i nie trzeba zwrotnic, ale dotyczy to Philipsa a oni posłali IZUMI o czym mnie poinformowali. Nie wiem mam też pomysł bo osobno podłączyć głośniki - 1 kanał a tweetery - 2 kanał tylko nie wiem który kabel + a który - .... proszę o radę może wieczorkiem wrzuce fotki jak się bawi z CA totalny żółtodziób... Pozdro. Edytowane przez LubiszTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik downloader19 dnia 21 sierpień 2010 - 12:04 napisał

Do podstawy przykręcasz pierścienie z mdf, a później impregnujesz to.

 

 

yyyy ... a nie lepiej spasować ... potem dystans odkręcić i zaimpregnować po całości ... tak masz słaby punkt od strony blachy ...

 

To miałem oczywiście na myśli, że po spasowaniu, odkręcamy i impregnujemy :rolleyes:

Edytowane przez downloader19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzęt zainstalowany wszystko gra oprócz tych tweeterów bo nie mam kondensatora muszę poczytać o tym bo się nie znam xD nie wiem mam parę fotek z instalacji może się skuszę wrzucę na forum :) chyba że ktoś ma ochotę i mi tu coś poradzi... idę szukać. Edytowane przez LubiszTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...