Skocz do zawartości

Poszukuje osoby po ekonomii, bankowości lub kierunkach pokrewnych.


DJ_SM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was koledzy!

Poszukuję osoby która skończyła jeden z wyżej wymienionych kierunków lub pracuje w banku. Potrzebuję pomocy w napisaniu pracy zaliczeniowej niestety sam nie mam pojęcia jak to powinno wyglądać, z jakich materiałów korzystać etc. Po prostu trafiliśmy ma wykładowcę który myśli ze my jesteśmy po jakichś studiach wyższych z ekonomii lub finansów, ze zadał taki temat :/

Jeżeli ktoś był by w stanie pomóc prosił bym o info na pw lub gg 11835256

p.s. oczywiście pomoc zostanie zrekompensowana biletami NBP :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak. Dostałem prace zaliczeniową na dwie strony. Temat jest taki że nie mam pojęcia o co w ogóle chodzi. Najgorsze jest to że gośc myśli że my jesteśmy na tyle oświecenia aby coś napisac na ten temat.

 

Oto temat pracy: "Analiza porównawcza wiarygodności diagnostycznej punktowej metody oceny ryzyka bankowego

ze zmodyfikowaną punktową metodą oceny ryzyka bankowego (wariant dla firmy produkcyjnej)." :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Analiza porównawcza wiarygodności diagnostycznej punktowej metody oceny ryzyka bankowego

ze zmodyfikowaną punktową metodą oceny ryzyka bankowego (wariant dla firmy produkcyjnej)."

 

http://dailyfacepalm.com/wp-content/uploads/2009/03/siskoanimated.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to książek już nie ma do nauki? Nie wyjaśniają takich zagadnień w podręcznikach?

Nie takie tematy dostawałem na MiBM-ach i skrypty, książki, prowadzący, doktoranci zawsze naświetlali temat, może tam warto szukac pomocy?

O to właśnie chodzi że mie mamy żadnych pomocy naukowych :/ nie mieliśmy podanej żadnej literatury etc. Po prostu owa uczalnia to porażka za wszelką cenę chca udowodnić studentom że do nieczego się nie nadają a najgorsze jest to że trzeba za to wszystko w uj płacic :wsciekly:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...