Skocz do zawartości

Demo Car Kolegi 100tys eur (filmik)


asikson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w tym roku u kuzyna w Irlandii na "wakacjach" i zapoznał mnie z jego znajomym który to własnie auto posiada. Tak chwalił ze nie wysiedze 10 sekund to więc pojechaliśmy, zobaczyłem, przesłuchałem i szczerze mówiąc "kopara mi opadła" ... Autko z 07 roku, kupił nowe za 17 tys eur,w aucie jest przeróbek i sprzetu na ok 80tys eur. Jest to demo car firmy MTX, cała paka zabudowana subami (8 sztuk) auto robione pod cisnienie, całe dosłownie wyklejone dynamatem, z tyłu konsola ps3, lcd 47cali(albo coś koło tego) pneumatyka, 19" BBS, no i cała reszta w tym elektrownia 3 alternatorki, x akumulatorów(nie pamietam) w Kazdym razie auto robi wrazenie i wizualne i pod wzgledem grania, cisnienie jest takie ze bebechy przytyka w odległosciu kilku metrów od auta,

 

Co sie bede produkował, zobaczcie sami:

 

 

http://www.asi-foto.pl/caddy/3.jpg

 

http://www.asi-foto.pl/caddy/4.jpg

 

http://www.asi-foto.pl/caddy/5.jpg

 

http://www.asi-foto.pl/caddy/6.jpg

 

http://www.asi-foto.pl/caddy/1.jpg

 

http://www.asi-foto.pl/caddy/2.jpg

 

wiecej fot, wnetrze itd. wrzucę na dniach, musze wywolac i zeskanowac klisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto typu choinka,sie rozumie ze na postronnych ludziach którzy za wiele w temacie nie siedzą wrażenie może zrobić (cała masa głośników,monitorki w drzwiach w sumie tylko dla "bajeru" itp),na kumatych nie sadzę.Typowy demo car znanej firmy nastawiony bardziej wizualnie niż jakościowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto typu choinka,sie rozumie ze na postronnych ludziach którzy za wiele w temacie nie siedzą wrażenie może zrobić (cała masa głośników,monitorki w drzwiach w sumie tylko dla "bajeru" coaxy jakies widzę itp),na kumatych nie sadzę.Typowy demo car znanej firmy nastawiony bardziej wizualnie niż jakościowo.

 

Zapewne masz racje , nie znam sie zbytno na CA , choć tak jak wspomniałem niby wladowane tam jest prawie 80tys eur. Co nie jest w ogółe dziwną kwotą biorąc pod uwage fakt ze wiekszosc rzeczy robila profesjonalna firma to i profesjonalnie kasowała... Wez poprawke ze to nie polska i ceny jakiejkolwiek elektroniki są wyzsze, a o usługach nie wpomne, bo o ile w polsce zaplacisz za obicie foteli 2k zł to tam zapłacisz 2k eur...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o kwotach sie nie wypowiadam tylko o audio,mi to wisi ile dał bo cen części nie znam,chodzi mi wyłącznie o dźwięk.

Swoją drogą jak już na ceny zeszliście to za 1/16 (5 tyś euro) tej ceny można poskładać już całkiem przyjemny sprzęt do auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postawiłęm temat aby poznać opinię innych ludzi na temat tego samochodu, zamieszczane są tu tematy o roznych pierdolach to i ja postanowiłem zaprezentować autko które nie ukrywam podoba mi sie wizualnie i poznać wasze zdanie, tyle ... Jeżeli na kimś nie robi wrażenia. OK przyjmuje, choć to nie jest auto moje ani jakiegoś tam dobrego przyjaciela, chciałem sie podzielić wiedzą i zdjęciami...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez poprawke ze to nie polska i ceny jakiejkolwiek elektroniki są wyzsze, a o usługach nie wpomne, bo o ile w polsce zaplacisz za obicie foteli 2k zł to tam zapłacisz 2k eur...

 

tam sprzęt jest tańszy :P

Wiadomo to nie od lat :P

Co innego rynek usług - faktycznie jest drożej :P

 

Auto - jak by to powiedzieć : " nothing specjal " ...

Oprócz felg tak jak ktoś napisał, to nic ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne masz racje , nie znam sie zbytno na CA , choć tak jak wspomniałem niby wladowane tam jest prawie 80tys eur

Myślę, że to było głównym przesłaniem tego tematu. Mi pieniądze innych nie imponują, co innego moje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to było głównym przesłaniem tego tematu. Mi pieniądze innych nie imponują, co innego moje :P

 

tak, przesłaniem było pokazanie co za taką sumkę można zbudować. Mi pieniądze nie imponują ale fura owszem ponieważ nie stać mnie na taką i pewnie jeszcze dłuugo stać nie bedzie a czegoś takiego na polskich drogach raczej nie zobacze. mowie o caddy'm

 

Wracając do tematu pieniedzy, to sorry ale jeżeli ktoś sie podnieca na forum sprzetem audio za kwote 3-4tys zł to myslałem ze takie auto zrobi na nim wrazenie, ale jezeli nie no okay, szanuje to , kazdy ma wlasny gust i upodobania , nie tylko muzyczne... Na mnie zrobiło totez chciałem się tym podzelic

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tede w opt pewnie by się spuścił... jak by mu ciśnienie powiało z otwartej klapy bagażnika.

 

:D:D:D:D:D:D

 

Wygląda to ładnie, te przódy o ile sztwno zabudowane to i zagrają, ale w ogóle nie widać zdjęć środka.

W ogóle dziwi mnie, że nie włożyli jednego kwadratowego jackhammera. Byłoby zapewne taniej a objechałby 2 takie auta :)

Edytowane przez Karolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czegoś takiego na polskich drogach raczej nie zobacze. mowie o caddy'm

 

Caddy sam w sobie jest mega pospolity, a jesli chodzi Ci o taki democar to tamten tez po drogach za bardzo raczej nie jezdzi :wink: Pozatym w Polsce tez jest taki democar chyba nawet MTX'a tez nie pamietam w jakim aucie ale jakies czarne i srodek zrobiony prawie w calosci z zywicy cos a'la skaly i zawsze na imprezach jak jest to obok niego wisi jackhammer [; i tam kasa tez nie mala jest wrzucona ale to ma tylko wygladac i robic halas na imprezach masowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tam kasa tez nie mala jest wrzucona ale to ma tylko wygladac i robic halas na imprezach masowych

 

100% zgoda :D te auta zazwyczaj wydają przeróżne dźwięki z siebie - najczęsciej dochodzą one z trzeszczącej zabudowy żywicznej :rotfl: jak najbardziej można nazwać to hałasem bo spora część z nich ma zazwyczaj problemy z poprawnym odtwarzaniem muzyki przy większych poziomach głośności.

Edytowane przez Karolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Pozatym w Polsce tez jest taki democar chyba nawet MTX'a tez nie pamietam w jakim aucie ale jakies czarne i srodek zrobiony prawie w calosci z zywicy cos a'la skaly i zawsze na imprezach jak jest to obok niego wisi jackhammer [; (...)

 

Zgadza się - Fiat Panda (ta nowa Panda) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...