Skocz do zawartości

Golf IV by riws


riws
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak planujesz zabudować XM'a?

 

W planach jest takie coś pod skosem:

 

http://lh5.ggpht.com/_IFxz1KuWG0Y/TPjCoBn4iKI/AAAAAAAAAUg/yEWPHSpvwYc/s912/nowa.jpg

 

 

 

Jak Ci się spisują te Tec-i w porównaniu do Macroma?

 

Powiem że nawet nie testowałem ich na przodzie tyle co podłączyłem do suba, wtyczki jakością nie odstają od macromów, kabelek też jest bardzo gruby. Hehe a na tym zlocie to niezłe wozy cyrkowe przyjechały niektóre :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A u Ciebie jak sie sprawuje ten Soundstream??

 

Zaczął łapać dziwne przestery :/ Dlatego teraz pędzi suba, moim zdaniem sony lepiej sobie radzi, bardziej detaliczny.

 

Tak to teraz wygląda :P

 

http://lh6.ggpht.com/_IFxz1KuWG0Y/TQ9D1wIDC6I/AAAAAAAAAWc/QN3YkL9P-h0/s912/DSCN0035.JPG

 

Zamieszczam jeszcze krótki filmik, który pokazuje wędrówkę po opcjach radyjka, parę osób było ciekawych. (stukanie, to nie elementy tapicerki, tylko mój aparacik nie nagrywa niższego pasma :) )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

czesc

Ładny system riws ,

Mam pytanie jakie masz dystansy 30 czy 36mm ? Chciałbym żeby głosnik był jak najbardziej wyeksponowany z drzwi czyli maksymalnie blisko oryginalnej maskownicy. I nie wiem czy 30mm wystarczy czy lepiej 36mm ?

Ze zdjęć sadze że masz 30mm dystans, ile zostało Ci odległośći miedzy membrana woofera a maskownica ? Dawałeś coś w rodzaju pierścienia gumowego na głosnik do drzwi , tak zeby woofer gral do auta a nie czesciowo w wewnetrzna czesc tapicerki(tak jak w oryginalnym systemie golfa ) czy jednak nie dawales nic i woofer ma troszke luzu ?

 

I jeszcze jedno pytanie Czy sądzisz że fabryczne miejsca na tweetery dobrze sie spisują czy może zamierzasz wpakować je w słupki zeby uzyskać lepsza scene ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pierwsza okazja do oglądania i słuchania złapana ;)

 

Jest dobrze, jednak jak dla mnie za mało tam basiku ;P No ale każdy ma to co lubi :D

 

Eee... U Roberta gra system, a nie pojedyńcze elementy systemu :D Jednak radyjko z czasówką jest świetnym rozwiązaniem.

Jak tylko będzie zmieniał radyjko na RSa to Kenio mój ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jakie masz dystansy 30 czy 36mm ?

 

Dystanse są 30mm, na wiosnę pójdzie woofer przed tapicerę po dorzuceniu drugiego dystansu. Pierścienia gumowego nie ma. Jak dla mnie fabryczne trójkąty dają rade, jak będzie ciepło chce ulepić im domki w tych trójkątach nakierowane na kierowcę. Lubię mieć scenę przed sobą. (o ile wozidełko zostanie do wiosny :rolleyes: )

 

filmik marny słychać jakby woofery grały swoje a sub swoje. albo coś innego lata

 

Aparat nie nagrywa mocnego bassu i kicka dlatego tak puka, zresztą Ci co słuchali wiedzą co i jak z kickiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...