Skocz do zawartości

Stare alpine, porada.


sober
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

Jakie radyjka polecicie, interesuja mnie stare kaseciaki alpine, badz innego cos starego i jakosciowego :) Bo wracajac wczoraj z weekendu nad woda, odkryłem, ze nie koniczenie musi łupac bassem, zeby ładnie grało ;) i tak jakos chciałbym przod dac pod ta alpine 3525, suba nie wkładac spowrotem( tak, ta tandete nazywam subem )tweetery w słupki, dokonczyc drzwi i zmienic jednostke, ogarnac kabel zasilajacy przy aku i wkoncu pochwalic sie instalka ;) Oczywiscie do kaseciaka zmieniarke tez bym kupił, wiec rownie, mile widziane propozycje.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj coś z 76** , ale generalnie kup to co będzie w najlepszym stanie i w dobrej cenie, bo ciężko jest wyrwać coś ciekawego. Co do zmieniarki to na Allegro łatwo wyrwać CHM-S604, CHM-S600 czy S620. Znajdziesz coś z na pewno zarówno na AiNET i M-BUS. Co do radyjek(zmieniarek zresztą też) lookaj aukcje tego użytkownika: http://allegro.pl/show_user.php?uid=6452596 . Ceny ma wprawdzie dość wysokie, ale zdarzają sie naprawde ciekawe sztuki w igła stanie-ostatnio miał decka w miedzi-ale nie dokładnie jaki model.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie słyszałem nic lepszego kasetowego niż 7618. Pod warunkiem że kaseta jest idealnie nagrana i podpasuje dolby C.

@dan124 - częściowo masz rację - najpierw jest A, ale potem M, a na końcu E. Od wprowadzenia Ai-Netu przynajmniej. Wcześniej jak już ktoś pisał najlepsze były 76xx i 7390 czyli decki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...