Skocz do zawartości

maty w dobrej cenie


MatiGolf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na moje ...nikt nie musi mnie słuchać, jeżeli interesujecie się tymi z aluminiową warstwą to warto dołożyć tę małą różnicę do Dynamata jednak ten "prawie jak Dynamat" robi lekką różnicę. Teraz jest fajnie i ciepełko i każda mata jest dobra ale zimą to prawie robi się sporo...większe.

Co mnie urzekło :super: Dynamat jest nawet (kilku) razowy , GMS jak zwiąże to ...kaplica :kwasny: nie oderwiesz bez rozwiązań cokolwiek inwazyjnych :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka

GMS 04

 

 

 

Tak.

Heh już w kilku tematach czytam że to jakaś wielka promocja czy coś hehe a prawda jest taka że to normalna cena brutto tych mat GMS-04

 

Na forum jest pewna osoba co łatwi 10% upustu na produkty GMS :wink:

Sprawdziłem w jego sklepie internetowym i niestety nie posiada mat :/

Edytowane przez Rysiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się Kolego - bez problemu z maxtz odrywaliśmy GMS'a i kleiliśmy na nowo u mnie w autku

 

Mam krótkie pytanie, mańku ?

Czy KONFRONTOWAŁEŚ na pewno PRAKTYCZNIE Dyna z GMSem ? Więc dlaczego takie ...pochopne wnioski?

Robiłem doświadczenia na obu (jeszcze w międzyczasie testuję STP) i po działaniu extremalnych mrozów i upałów w tym roku mówię co odkryłem.

 

I wbrew pozorom GMS w ogóle nie wychodzi tak kosmicznie ...taniej.

 

P.S. wcale nie mam żadnych profitów od nikogo :rotfl: ,powiem lepiej jeżeli miałbym być 100% ok, to powinienem wychwalać GMS-a a ja po prostu napiszę coś nad czym trochę czasu spędziłem i napiszę najprawdziwszą prawdę.

DYNAMAT xtreme jest nieco przyjemniejszy w ogólnym obyciu no cóż jest droższy.

Wybór to ...jak mawia Pan minister zdrowia :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam krótkie pytanie, mańku ?

Czy KONFRONTOWAŁEŚ na pewno PRAKTYCZNIE Dyna z GMSem ? Więc dlaczego takie ...pochopne wnioski?

 

Dynamat'a w rękach nie miałem - dlatego napisałem tylko o GMS'ach z którymi miałem do czynienia. Nie chcę się tu z nikim spierać co lepsze/praktyczniejsze/tańsze - napisałem tylko jak jest z GMS-em - żadnego problemu żeby je ponownie przykleić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem i dekarkę i GMS i STP w łapkach ... ten ostatni jest najlepszy z tych "najtańszych" mat, zresztą Panowie, o czym wy mówicie :P Przecież liczy się przyłożenie do montażu ... no i przede wszystkim zastosowanie paru patentów, bez tego Dynamat też zagra na poziomie APP czy innych :P

też kiedyś myślałem tylko Dynamat, Dynamat, ostatecznie Stinger, ale STP także daje radę.

Z GMS-a dobra mata dla mnie to tylko bodajże 02, bo 05 nie ma zbyt przyjemnego "kleju", 04 nie kleiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce brnąć :kwasny: .

Tylko piszę, że mam Dyna i mam GMSa zimą były spore minusy teraz spore plusy i musiałem tydzień temu trochę odklejać (przy okazji luknąłem ja wyglądają obie po 8 czy tam 10 miesiącach od przyklejenia i jak złażą).

I napisałem jak jest.

Jeżeli chodzi o walory czysto akustyczne ...faktycznie jeden pies.

 

P.S. jakoś sie zawsze "kocioł" robi w dyskusjach o matach :rotfl: i jeszcze o sznurach spawara kontra CA :rotfl: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekać aż się zwulkanizuje.

 

wiadomo, nie mniej jednak STP ma bardziej "friendly" klej :)

 

Tylko piszę, że mam Dyna i mam GMSa zimą były spore minusy teraz spore plusy i musiałem tydzień temu trochę odklejać (przy okazji luknąłem ja wyglądają obie po 8 czy tam 10 miesiącach od przyklejenia i jak złażą).

I napisałem jak jest.

 

i dobrze, skoro jesteś pewny, że tak samo przyłożyłeś się do klejenia GMS-a jak i parę razy droższego Dyna, to jest to już jakaś nowa wiadomość.

Ja swojego STP patrzyłem po tych ulewach to nic nie drgnął ... czeka go jeszcze zima, więc zobaczymy :)

 

P.S. jakoś sie zawsze "kocioł" robi w dyskusjach o matach :rotfl: i jeszcze o sznurach spawara kontra CA :rotfl: .

 

standard ;)

 

A jesli chcecie klimat rozmowy utrzymac to proponuje:

 

Co wazniejsze, Boze Narodzenie czy Wielkanoc? :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

bez przesady :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...