Skocz do zawartości

Problem z wyliczeniem br prostokątnego pomocy !


L_U_L_I
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , kupiłem skrzynię od kolegi , na foto wszystkie jej wymiary lecz nie wiem jakie wynosi jej strojenie :/ chcę włożyć do niej 2 x pioneer ts-w308 , nie mam pojęcia jak wyliczyć z portu to strojenie , proszę o pomoc i ewentualne wytłumaczenie jak wylicza się strojenie obudowy na przyszłość , pozdrawiam i dziękuje za pomocpost-4550-022219300 1281132510_thumb.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za odpowiedz , czyli to minimalna obudowa dla tych głośników.. Licząc litraż skrzyni , odliczamy również wielkość portu ? mógłbyś mi kolego napisać krótko jak liczyć strojenie w br prostokątnym ? bardzo ułatwi mi to na przyszłość np. stworzenie swojej obudowy , szukałem takich tematów ale nie znalazłem nic takiego :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych głosników tak wogole to było by lepiej zastosowac skrzynie closed a nie Br. Znam je bardzo dobrze i graja płytko, w closed daja wiecej satysfakcji, bo przy wiekszej mocy w br poprostu pala sie cewki.

Jezeli chodzi o skrzynie-litraz netto liczymy, czyli powierzchnia w skrzyni, bez glosnika oraz bez portu.

Co do strojenia to lepiej uzywac programów bassbox lub win Isd. Polecam bassbox jezeli jestes kumaty, a win isd jezeli słabiej sobie radzisz z taką zabawą. Tematyów nie ma co szukac po goglach-tu na forum masz wszystko, wystarczy czytac, a w razie niejasnosci pytac. Ale przedewszystkim wyszukiwarka ktora masz na gorze po prawej ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...