Skocz do zawartości

Sterownik basu DLS A6


M@riusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam problem ze sterownikiem, mianowicie po podłączeniu nie działał kompletnie, wziąłem miernik i sprawdziłem kabel okazało się że jest uszkodzony, znalazłem uszkodzenie i polutowałem, przejścia na każdym teraz niby są. Podłączyłem sterownik i dupcia, niby regulacja jest ale nie taka jakbym ustawiał gain na wzmacniaczu. Dużo słabsza. Po drugie nie świeci dioda na sterowniku od zasilenia. Jak miernikiem sprawdzałem przejście na diodzie to niby przejścia nie ma, po podłączeniu pod nią miernika nie daje sygnału ale za to się zapala. Kilka pytań.

1.Czy regulacja sterownikiem powinna być taka sama jak bezpośrednio na wzmacniaczu ?

2. Czy wtyczki na przewodzie to wtyki rj 11 ?

3. Czy można gdzieś kupić sam przewód ? Patrzyłem na alle ale są 2i 4 żyłowe a tu potrzebny jest 6 przewodowy.

4. Ile może kosztować sterownik ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mialeś go wcześniej podpiętego i działał ??

Przełączyłeś na wzmaku "dzyndzelek" żeby gain działał z poziomu pilota?? Bez tego nie będzie działał pilot,dopiero jak wciśniesz guziczek zacznie hulać.

Tylko do tego mi nie pasuje to że "niby regulacja jest".

Sprawdź możne akutat to jest to ;)

 

A co do sterownika to na forum jest jeden magik co mi dorobił pilota do A6.

Napisałem PW jak będzie chciał to napisze coś tu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmaka kupiłem od forumowicza, z tego co wiem to miał go podpiętego, pewnie przy wyciąganiu kabel mu się przerwał. "Dzyndzelek" to wiadoma sprawa ;) Apropo to dziwne dla mnie było jeszcze to że jak wycisnąłem "dzyndzelek" i podpiąłem sterownik to mimo przerwanego przewodu sub grał tak jakby sterownika nie było. Oczywiście regulować sterownikiem nie można było nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...