Skocz do zawartości

Praca


Emil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Niestety nic nie znalazłem :(( za rok bedzie trzeba nad morze jechac :P

Szkoda, że nie zauważyłem wcześniej tego tematu. Porobiłbyś/pomógł trochę przy żelazku u-DIMENSION jak stało w Markach. Teraz już jest po drugiej stronie Wawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

no słuchaj takiego do wynieś przynieść pozamiataj każdy weźmie ja w jego wieku robiłem na stolarni i robiłem trumny i dostałem papierek i szlifowałem.

Sory Eimil za ten poczatek no ale zawsze na początku tak jest ze jesteś chłopcem na posyłki złaszcza gdy jestes na wakacje a nuż widelec uda sie i bedzie miał te prace na weekendy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idż do jakiegoś prywaciaza oni chetnie przyjmuja osoby w twoim wieku

I chętnie wykorzystują...

 

Jeśli, będziesz chciał na przyszłość do Holandii lub w tamtą stronę świata, to omijaj agencje pracy tymczasowej za granicą(czytaj: obozy pracy): Work Support, Work Today, Tempo-Team.

Jak przypomnę sobie resztę to dopiszę.

 

A może roznoszenie ulotek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil a nie masz kogos znajomego z dzialalnoscia gospodarcza o profilu handlowym ? Jezeli tak to moglbys kupic pewien towar i legalnie go sprzedawac a sezon sie zaczyna a po towar o ktorym mysle masz bardzo blisko a ryzyka nie ma tylko oczywiscie sugeruje legalny handel na poczatek gdybys mial z 500-600zl na inwestycje to jestes w domu ;) Ja w taki sposob pare lat temu w wakacje zarobilem na polowe mazdy 323 robiac to legalnie. Co potrzebujesz to stoisko ( okolo 100-150zl ) i miejsce zeby je postawic , targowisko lub poprostu jakis deptak , wejscie do centrum handlowego itp. a za reszte z tych 500-600 zl kupujesz towar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...