Skocz do zawartości

Renault Megane 1 ph2 kable głośnikowe


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jest jakiś myk

złączka elastyczna (ta widoczna po otwarciu drzwi) jest chroniona przed wysunięciem za pomocą takiego plastiku - jeśli dobrze pamiętam - w kształcie odwróconego 'U'. Trzeba go podważyć (np. śrubokrętem - dostęp średnio ciekawy) od dołu do góry, a po odskoczeniu z zaczepu wysunąć do góry. Jest chyba ten sam patent zarówno od strony drzwi, jak i karoserii. Po uwolnieniu wiązki, kostka daje się swobodnie wypiąć i wysunąć od strony kabiny i można wjechać wiertarą :wink: Btw, pamiętaj jak będziesz demontował to 'U', którą stroną zaskakuje, będzie to ważne przy zakładaniu z powrotem.

Btw, złączka jest dużo wygodniejsza do przepychania kabli od złączki w clio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plastik w kształcie litery U miałem już w ręku, unosi się go do góry i część wiązki z kostką wychodzi jednak druga część kostki pozostaje w karoserii i jak mi się wydaje jest do niej przykręcona z zewnątrz i dojście jest nieciekawe,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plastik w kształcie litery U miałem już w ręku, unosi się go do góry i część wiązki z kostką wychodzi jednak druga część kostki pozostaje w karoserii i jak mi się wydaje jest do niej przykręcona z zewnątrz i dojście jest nieciekawe,

jeżeli demontowałeś już próg, wsadź głowę 'w nogi pasażera' i zobacz - z tego co pamiętam, w tamtej części kostka siedzi na dwóch śrubkach, więc po oględzinach będziesz wiedział, od której strony są one wkręcane.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...