Skocz do zawartości

Tonsil gdnn20/120 1200 explosive


zelmer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tym głośniku? Podobno legendarny limitowany tonsil ,ale w sumie kto wydał takie recenzje jak praktycznie nikt go nie posiada .Są na allegro po 1800 złociszy :przestraszony: i były w opt u tedego i tam gościu się wypowiadał że są 3 w polsce i to raczej on sprzedaje.Z resztą chyba nawet jest na forum :hyhy: Do rzeczy- czy zapłacili byście tyle za 20 cm? tym bardziej nie odsłuchanym i mało popularnym? Słyszał ktoś z was ten sub? Podobno referencyjny :wink:

post-3670-022354600 1280175978_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście przekonały mnie do siebie głośniki sub-niskotonowe o żółtej membranie , bez logo na membranie ("no name" :rotfl: ) i nie zaryzykował bym kupna jego pomimo, że mam wielki szacunek do marki Tonsil (ale nie aż tak duży aby za głośnik zapłacić aż tyle).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ja osobiście nigdy bym tego nie kupił, a właściciel democara tonsila jest u nas na forum. Na audiocar wywołał niemałą dyskusję, kiedy to stwierdził, że on to na żadne zawody nie przyjedzie, ponieważ są z góry ustawione.

 

Ps. opinie nigdy nie będą odzwierciedlały prawdy o danym sprzęcie, jednak ja traktuję wszelkie opinie nt. powyższego głośnika dzieląc je przez trzy, a nawet cztery. Z resztą poczytaj sobie:

 

Temat nt. Tonsila na audiocar

Temat o powyższym na forumsamochodowe.pl

temat na forum kosmetykaaut.pl

Nie będę tutaj linkował jeszcze jednego tematu, w którym to widać "mataczenie" właściciela auta, jednak wpisz sobie w google forum fiata coupe (forum fckp) - tam dopiero wiele wychodzi.

 

Dlatego każde słowo na temat brzmienia tego suba dzielę przez cztery. Sam niedługo będę szukał 8 calowego suba i szybciej skłonię się ku Helixowi W8, IT MDS08 itp. głośnikom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc gościu w OPT ostro przesadził w cukrowaniu swojemu sprzętowi ,wypowiadał się że 3 -cią sztukę w polsce posiada muzeum tonsila ( ?? ) a głośnik posiada parametry zdecydowanie przewyższające dane producenta ,wyprodukowany pod Genewe itp... Już myślałem że mamy polskie FI :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W PL jest zdecydowanie więcej szt tego suba. Na forum audiomanni ktoś miał w domu 2 takie szt. Mój kuzyn posiada 1szt. kupioną jakiś rok temu na allegro, niestety nie miałem okazji jeszcze go dobrze posłuchać bo brakuje wzmacniacza i obudowy do niego :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...