Skocz do zawartości

Golf Kris`a SPAM


Lisus91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kris jak zakamuflowałeś te białe elementy boczne, tej wstawionej soczewki? Wstawiłeś tam jakiś krążek i go pomalowałeś? Jak to centrowałeś w kloszu?

 

Urzyłem takie pierścienie wycięte laserem .

http://krisaudio.1-st.pl/Zdjecia/Bi-Xenon-2Soczewki/25.jpg

http://krisaudio.1-st.pl/Zdjecia/Bi-Xenon-2Soczewki/26.jpg

 

Soczewke centrowałem metoda "linijki" pomierzyłem i wycinasz otwór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gleba glebą, auto wygląda ładniej. Może i lepiej się prowadzi itd. Ale TDi już w serii mają miskę bardzo nisko, a co dopiero z obniżonym zawieszeniem.. KW V2 leży u mnie od pół roku i jakoś nie mogę się zabrac za montaż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w IV`ce wsadzone KW V2 i jeszcze misą nigdzie nie zahaczyłem, nawet osłoną pod nią nei haczę, a mam 1.9 ASZ czyli 130koni, więc silnik bardzo podobny do Twojego, dodam, ze w obnizonej Ibizie 6L mam taki sam silnik i w niej haczę osłoną. W leonie I generacji miałem 110konnego diesla i nim haczyłem jak był zglebiony(-35mm springi H&R czerwone). Wydaje mi się że w golfie IV silnik 1,9 na pompie jest trochę inaczej osadzony (może misa inaczej wyprofilowana jest) niż na pompowtryskach i dlatego teraz nie haczę. Obadaj to i stwierdzisz czy zakładać czy nie. Obserwacje: KW V2 na 18`kach to średni komfort zwłaszcza na śląskich drogach, ale co tam ;) a żeby nie było OT, to muszę przyznać, że kupę roboty włożyłeś, podoba mi się, zwłaszcza bi-ksenon, a granie zrobione pierwsza klasa:) GOOD LUCK :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i niżej siedzi ale nic poza tym. W zakręt tym szybciej nie wejdziesz ani też nawet w 30% nie uzyskasz takiej charakterystyki jak na gwincie i porządnym stabilizatorze.

 

Potwierdzam, dedykowany gwintowany KIT amortyzatorów wraz ze sprężynami to całkiem inna bajka, to tak jak postawienie obok siebie dówch "ładnych" wzmaków, np jakiegoś DLS`a i wybajeżonego "stylistycznie" JBL`a, "masa" kupi JBL, fanatycy KW, FK, TEIN itp itd, "prawie robi różnice" :), ale jak to się mówi każdy ma swojego bzika:) jedni lubią wygląd inni trakcję, a jeszcze inni brzmienie:) jest demokracja i wybieramy to co dla nas najlepsze, lub odpowiednie cenowo;) ja swojego łupcia kupiłem już z gwintem, ale nie przypuszczam, że gdybym go kupił bez neigo to bym go zakupil, pewnei poszedłbym w springi, bo Kubica, ze mnei żaden ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...