Skocz do zawartości

PIONEER GM-X924 i RF 501x


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wzmak dotarl wstepnie zestrojene juz wszystko jest pod niego i... Zdecydowanie to byl krok do przodu , pojawilo sie wiele szczegolow w dzwieku ktorych nie slyszalem gora i srednica stala sie bardo klarowna i detaliczna , dzwiek jest raczej w kierunku cieplego lecz nie traci na dynamice , scena dostala glebi , wzmak trzyma za morde bez zadnego problemu przod i suba , woofery zaczely grac bardzo miekko... Reasumujac jestem w pelni zadowolony :D Pierwszy wzmak ktory naprawde mimo przesluchaniu wielu kawalkow dzisiaj i szczegolnie newralgicznych dla poprzedniego zestawienia sprawil ze nawet przez moment nie poczolem ze gora jest za ostra czy denerwujaca , pewnie moj plastikowy clarion tez w tym pomogl ale zarazem jezeli radio tak niskich lotow potrafi zostac tak wzmocnione pionkiem to strach co bedzie jak na sercu systemu znajdzie sie cos dobrego...

 

 

Mam tylko jedno pytanie bo moj angielski nie potrafi ogarnac co to jest funkcja BFC ( BEAT FREQUANCE CONTROL )

mam taki maly suaczek tak opisany w instrukcji "Beat frequency control

 

If you hear a beat while listening to an AM broadcast with your car stereo change the bfc switch using a small screwdriver" Jeszcze go nie ruszalem bo nie wiem co to :D

 

 

 

 

 

A i jeszcze jedno wzmak sie grzeje jak prawdziwy piec a wiatraczki sie nie wlanczaja znaczy ze jeszcze nie doszlo do granicy wytrzymalosci ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i mi się trafił pionek z tej serii, aż grzech za te pieniądze było go nie kupić.

Jak trafię jeszcze jednego to dopiero podepnę je wszystkie trzy pod system.

Te wzmacniacze trafiają się dość tanio, tylko w moim przypadku dojdzie przesyłka 40$.

Na niemieckim eBayu też czasem można kupić okazyjnie GM-X 922/924/1022

 

Link do aukcji GM-X922, którą wygrałem :P

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=200499215143&ssPageName=ADME:B:BCA:US:1123

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...