Skocz do zawartości

dB DRAG Night Show na VW MANII


Rekomendowane odpowiedzi

VW MANIA jak najbardziej zasługuje na miano imprezy x3. Więc Michał staraj się skoro to możliwe :ok:

Wynik nieoficjalny będzie wkrótce oficjalnym. Jak na ustawienia przez telefon całkiem dobry wynik. Tu podziękowania dla Zipa i Barbusa.

Dzięki za ostatni emocjonujący pomiar dla Howser Audio i :zdrowko:

Dla Sylwka i Darka za pomoc w sprawach organizacyjnych. Sylwek do finału Maxximus będzie jak nowy- poprostu był zmęczony trasą:)

Dla democara w dociskaniu. Marcin masz DOBRE zdjęcia :hyhy: , musisz je udostępnić!!

 

Wyjazd w sumie na ostatnią chwilę okazał się mocno udanym.

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też moge się podzielić wrażeniami z imprezki.

Jeszcze chyba nigdy tak nie było, że DEMOCAR wyrwał tyle pucharów i to tylko w dwa auta ! :zdrowko:

 

2x1 pierwsze miejsce w Street B (i nowy rekord Polski 150,9db)

1 miejsce w BassRace do 129,9db

1 miejsce jako najgłośniejsze auto zlotu VW

2x1 miejsce Street C

3 miejsce w BassRace do 139,9db

2 miejsce w BassRace do 139,9db

Edytowane przez democar.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VWMania mimo drobnych niedociągnięć to bardzo dobra impreza świetnie się bawiłem, poza kilkoma drobnymi incydentami. Przechwalałem się tak głęboko o BassRace że w końcu i Sylwek i Ślązaki złoili mi dupę :) Czas rozpocząć silny trening.

 

Night Show takie sobie, niby wyniki miały być lepsze, a wszyscy prawie spali - oprócz Ślązaków :zdrowko: Także następnym razem chyba lepiej zrobić X3 i ze spokojem :)

 

Tutaj smaczki, o które prosicie oraz parę innych fotek :rotfl: :rotfl: http://picasaweb.google.com/100653694178169484734/VWMania2010DbDrag

Edytowane przez Misiektt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Night Show to ważne jest jedno - pierwsze koty za płoty. Każdy wyciągnął lekcje dla siebie i następnym razem będzie lepiej. Ja osobiście uważam, że było by dużo lepiej jak by nocny turniej był w piątek a nie w sobotę. Następnym razem tak właśnie będzie. Poza tym natrafiliśmy na małe problemy techniczne bo było trzeba się przeprowadzać w inne miejsce niż w dzień i to nam trochę pokrzyżowało plany.

Jedna rada dla startujących w nocy (Dareczku uważaj teraz):

JAK WSIADACIE DO SAMOCHODÓW BY POCZEKAĆ NA ROZPOCZĘCIE TURNIEJU TO NIE ZAMYKAJCIE ZAMKA W DRZWIACH, TO MOŻE WAS KTOŚ OBUDZI GDYBY OKAZAŁO SIĘ ŻE ZŁAPIECIE ZGON :rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he. Poprostu byłem bardzo zmęczony. Następnym razem trzeba będzie ograniczyć picie bo 14 sztuk nie wróżyło nic dobrego.

 

hmmm hmmm chciałem zauważyć, że regulamin mówi, że nie powinno się pić (przynajmniej do upadłego podczas zawodów) :krzeslem:

następnym razem będziesz opijał swoje zwycięstwo :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mały problem...

 

Napisałem wiadomość do sponsora (FunAudio.pl):

 

"Chciałem się zorientować, jak wygląda sprawa odbioru nagrody za zawody w Gdańsku (rabat 200zł)"

- czy mam jakiś określony czas,

- czy jest tylko ten asortyment do wyboru co na stronie

 

Dostałem w odpowiedzi:

"sa jeszcze inne asortymenty tylko nie wiem czy to nie b ylo na okreslone rzeczy od organizatora db drag"

 

Na stronce www.dbdrag.pl żadnych wytycznych nie znalazłem (nie rejestrowałem się na stronie, ani na forum)

 

 

To kto ma to wiedzieć? :niepewny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem w odpowiedzi:

"sa jeszcze inne asortymenty tylko nie wiem czy to nie b ylo na okreslone rzeczy od organizatora db drag"

 

Na stronce www.dbdrag.pl żadnych wytycznych nie znalazłem (nie rejestrowałem się na stronie, ani na forum)

 

 

To kto ma to wiedzieć? :niepewny:

 

Taka informacja była podawana na stronce VW MANII i zdaje się u nas na forum. Tak czy owak temat wygląda tak:

Bon jest ważny na cały asortyment z marek sponsorskich dBDRA w PL. Jeżeli firma, w której chcesz odebrać nie ma danego produktu, który wybrałeś z pewnością może go ściągnąć przy naszej pomocy. Co do pozostałego asortymentu jaki firma sponsorska ma na stanie to już kwestia indywidualnych ustaleń. My nie jesteśmy w stanie zmusić takiej firmy by wydawała na bon towar, który nie pochodzi od naszych sponsorów generalnych, tak samo jak nie możemy tego zabronić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...