Skocz do zawartości

Który bedzie lepszy ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym wybrał Rockford Fosgate Punch HE i wzmak Pyle QA 4400 II :) a co do skrzyni to licz pod głośnik, a nie zakładaj ile ona ma mieć z góry ;p i najlepiej wybierz taki głośnik który nie będzie się dusił w tej skrzyni :D bo nie sztuka zapakować głośnik który potrzebuje załóżmy 40l do 24l skrzynki i będzie to grało bardzo kiepsko. może lepiej kupić słabszy głośńik który będzie grał lepiej w małej skrzynce :D Pomyśl nad tym bo jak masz mały bagaj to się może kiszka okazać. Edytowane przez adekdjelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi ze sprzedaje czesc tego sprzetu nie bede sie wypowiadal na jego temat jedynie z ciekawosci zapytam czy sluchales tego suba i tego wzmaka czy tylko ci sie wydaje ze pyle ( ktorego sluchalem ale nie bede go krytykowal w tym temacie ) zagra lepiej co do RF to nie sluchalem wiec sie nie wypowiem... ale poprostu mnie ciekawi co myslisz po odslluchu takiego polaczenia bo ja zylem w przekonaniu ze jestem byc moze jedyna osoba w polsce ktora sluchala takiego zestawienia a tu masz jest jeszcze ktos ;) Podziel sie wrazniami :)

 

 

 

HE X2 fajnie sie spisuje w skrzynce 21litrow ale mialem go tez w wiekszej tylko ze mocno wygluszonej , potrzebuje bardzo male pojemnosci zagrac poprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem jak gra dokładnie ten model RF i według mnie pozostawia do życzenia... ale to jest jedynie moja opinia... dokładnie tego modelu pyle nie słyszałem, ale słyszałem inne niższe modele i grały o niebo lepiej... lepsza kontrola głośnika... nie latał jak *****;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pomyliłem sie miało być PE :)

 

Śmiało możesz się wypowiadać, bo założycielowi tematu chodziło o opinie, ale powiem że tyle ile osób tyle będzie różnych opinii... Każdy ma swoje zdanie...

Każdy zakup bez odsłuchu jest można powiedzieć w ciemno i zazwyczaj się okazuje później, że ktoś doradzał taki zestaw a dla Ciebie może się to okazać kiszka...

 

Dlatego radzę iść do sklepu CA na odsłuch, ew może byście się umówili na odsłuch i by spasowały klocki Twoje sanders156 :) Każdy ma swój gust :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...