Skocz do zawartości

Pomoc w doborze głośników na tył


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Dziś chciałbym prosić o pomoc w doborze głośników na tył może na początku przedstawie moje audio.

 

Radio: KENWOOD KVT-524

 

Przód: Zestaw odseparowany HERTZ ESK 165

 

Tył: jak narazie hertz DCX 165 dwudrożny (myślę o jakimś odseparowanym ale niewiem jakim)

 

Bagażnik: subwoofer Alphasonik PSW 212 EU (400 Wat RMS) + wzmacniacz Magnat rx monoblock + wzmacniacz audison SRx 4 (narazie napedza tylko przód)

 

Cena niegra roli :P tylko żeby głębokość montażu była nie większa niż 61 mm :)

 

Pozdrawiam i czekam na propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cena nie gra roli to wywal przod i tyl tak jak pisze poprzednik i zamontuj z przodu np. Hertz Space k6 a jak juz chcesz koniecznie miec tyl to przenies swoje esk do tylu a przykladowe Hertze Space daj na przod w dobrze przygotowanych drzwiach bedzie to koszt okolo 1200zł ale cena nie gra roli a ta i tak nie jest zbyt wysoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zwale z komentarzy nie sluchalem ale wolalbym cos innego :) Napisalem przykladowo , zawsze doradzam wedlug swojego gustu a skoro po odsluchu R6A , DEGO PO , HSK wybralem te znaczy ze moj gust podpowiada mi ze sa lepsze ale dla mnie ;) A wybralem je ze wzgledu na tweeter woofer nie jest koniecznie lepszy od wymienionych wyzej ale tweeter dla mnie jest o klase lepszy... Czy wzmak da rade owszem moze to nie ten poziom jakosciowy ale da rade

 

FUBU masz racje uwazam je za nie doceniane i jak sami widzicie po opisie forumowych Hitow nie uzywam... na radio nie patrzcie bo narazie to koniecznosc :dobani:

 

 

P.s mam pomysl na tuning mojego zestawu i zobaczymy co z tego wyjdzie mianowicie zmiana wooferow i bi amping na dwoch zwrotkach pasywnych oczywiscie na dwoch roznych wzmakach zeby to jakos spasowac :) I wlasnie byc moze woofer od R6A bedzie wchodzil w gre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...