Skocz do zawartości

Zmiana radia


Bryza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zastanawiam się nad zmianą mojego radia. W tej chwili mam JVC KD-SH1000. Po przesiadce z jakiegoś niskiego modelu kenwooda, byłem bardzo zadowolony z tego jvc, ale teraz chce już je zmienić na coś innego (zwłaszcza że ostatnio mam małe problemy z wyświetlaczem). Szukam czegoś w okolicach 500 zł. Radio musi mieć czasówki i filtry. Przydałoby się też wejście usb, ale nie jest to konieczność. Warto w ogóle zmieniać to radio na coś innego w tej kwocie jaką podałem? Jeżeli tak, to na jakie? Czekam na wasze propozycje. Aha, oczywiście radyjko może być używane:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pioneer P99R ma czasówki i filtry tylko nie ma USB i minusem może być brak MP3,ale czyta wszystkie nagrywki jak leci.

Tylko radze przesłuchać przed zakupem bo nie ze wszystkim sie zgrywa to radyjko.

Na początku byłem nim załamany ale później okazało się że całkiem przyjemny sprzęt.

Za 500 wyrwiesz i przy odsłuchach okazał sie lepszy od clarka 778.

Już nie raz było na forum że akurat te clarki mają "plastikowy" dźwięk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście chodzi mi o pełną zwrotke:). A co do USB, to tak jak już napisałem, nie jest konieczne ale mile widziane:). Ten Clarion jest bardzo fajny, ale chyba troszkę zbyt drogi jak dla mnie. Pioneer byłby idealny, gdyby tylko czytał mp3:). A Kenwood jako że nie ma pełnej zwrotnicy, odpada.

A co powiedzie o radyjku Pioneer DEH-P85BT ? Jak tam jest z tą zwrotnicą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pionek nie ma zwrotek i chyba tylko dopiero deh 88 miał z tych takich świeższych (czytających mp3).

Rezygnując z USB pole zwiększa się do alpinek 9815 , 9833,9853 ale ... kasy też mało, bo za tyle co masz to wyrwiesz albo trupa albo ... ciepłą jeszcze :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś mnie ... Pioneer nie ma (miał) w swojej ofercie nic ze zwrotkami , mp3, czasówkami (o usb nawet nie wspominam) aż do deh 88 ale on jest poza Twoim zasięgiem finansowym (napisanym ,żeby nie było że Ci zaglądam do portfela :wink: ).

Myślałeś o dokupieniu innego , sprawnego panelu do SH , bo to najlepsze co możesz zrobić (czytaj stosunek kasy do wymagań i wyposażenia ) .

 

PS: wiesz ,że aby pobawić się aktywną zwrotką musisz mieć drugi wzmacniacz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, już rozumiem:). Ale ten deh 88 rzeczywiście jest zbyt drogi jak dla mnie. Jeżeli chodzi o panel, to chciałem kupić nowy do tego radia, ale nie wiem gdzie go mogę dostać. Na allegro nie ma, w warsztatach car audio w których się pytałem też nie mają.

Na tą aktywną zwrotkę trochę się uparłem, bo chciałbym kupić radio raz a dobrze. W tej chwili nie będzie ona w pełni wykorzystana, ale w przyszłości może się przyda:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...