Skocz do zawartości

Prośba o pomoc i przestroga dla innych regeneracja axel 2 wrocław


asmo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zwracam się o pomoc przy doprowadzeniu głośnika do ładu po naprawie ale zacznę od początku .

 

Oddałem głośnik RF P3 do naprawy do sklepu AXEL we Wrocławiu problem polegał na tym że przycierała cewka wszystko ładnie pięknie dziś odbieram głośnik i ręce mi opadły jak zobaczyłem jak wygląda kopułka doszczętnie zniszczona wytopiona i zniszczone zawieszenie poklejone ... oddawałem głośnik wizualnie w stanie idealnym bez ryski nawet na koszu ryski nie było oto co dostałem :

 

http://lh3.ggpht.com/_t6Eb5SA4BE8/TCy6F7Xz6iI/AAAAAAAADIc/XKwQrY_1jyo/s640/CIMG0229.JPG

http://lh4.ggpht.com/_t6Eb5SA4BE8/TCy6G4fc0YI/AAAAAAAADIg/5e5D8uW-isE/s640/CIMG0230.JPG

http://lh3.ggpht.com/_t6Eb5SA4BE8/TCy6JWKp6eI/AAAAAAAADIk/D0LL2t_luB0/s640/CIMG0232.JPG

http://lh5.ggpht.com/_t6Eb5SA4BE8/TCy6KAfwkKI/AAAAAAAADIo/8LdfBeBFbIc/s640/CIMG0234.JPG

http://lh5.ggpht.com/_t6Eb5SA4BE8/TCy6Kp_qwDI/AAAAAAAADIs/KLOfsjRMgjI/s640/CIMG0236.JPG

 

Chciał bym poznać wasze zdanie o tak wykonanej naprawie ..... zaznaczam że głośnik był w stanie igła nie kryję też że bardzo przykładam wagę do estetyki sprzętu i może ktoś ma jakiś pomysł co dalej z tym zrobić?? macie może jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem polega na tym że oddałem głośnik i nie dostałem żadnego papierka nic kolejna sprawa że ani paragonu ani nic też nie dostałem jedynie co to zostało oddane mi 100zł i nikt mnie nie informował o możliwości wystąpienia czegoś takiego a sprzedający powiedział mi że to normalne i że czasem tak się dzieje na co ja że dla mnie to jest zniszczenie głośnika i że nawet jak by istniało takie ryzyko to nikt przed oddaniem głośnika nic o tym nie wspomniał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki przed naprawą mam heh nawet nie chciano mi oddać tych 100zł i generalnie próbowano mi ciemnote wciskać że to normalne no i w dodatku żadnego papiera nie miałem od nich nie chciano mi oddać za tą psełdo naprawę a co dopiero za głośnik

 

a co mnie dziwi to fakt iż na stronie sklepu jest odnośnik właśnie do tego forum i że właścicielowi nie wstyd było za to co zrobił i zamiast samemu zaoferować rekompensatę czy jakieś rozwiązanie to wciskał ciemnotę jak ja bym tak wykonał pracę to nawet bym nie oddał komuś takiego głośnika bo było by mi wstyd i raczej zaproponował zwrot za głośnik lub odkupienie takiego samego jak ktoś kto tak postępuje zdobywa klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest taka :

Bez przyjęcia zlecenia na papierze nie masz żadnych szans ani udowodnić ani nawet uprawdopodobnić , że to oni doprowadzili do takiego stanu.

Nie otrzymując faktury (na niej są umieszczone dane nie tylko sprzedawcy ale i klienta) nie masz szans żadnych aby ewentualnie coś poprawili jeśli zrobili to źle.

Przed absolutnie każdym sądem w Polsce przegrasz.

Opisując sytuację z podaniem nazwy firmy bez możliwości udowodnienie, że firma tak wykonywała usługę narażasz siebie na proces z tytułu pomówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam świadka na to że to było tam i że właśnie tak było nie byłem sam w tym sklepie mam też rozmowę na temat tego że uszkodzono mi głośnik nagrana na telefon są tam też śmieszne wyjaśnienia poza tym chyba powinienem dostać paragon zawszę mogę o tym poinformować urząd skarbowy ale nie o to w tym chodzi tylko o to jak zemną postąpiono i o to by nikt inny tam nie dawał sprzętu bo zamiast dostać naprawiony to dostanie złom ! a jak wlaściciel sklepu chce mi sprawę zakładać proszę bardzo ale mam dowody że on tak postąpił mam zdjęcia przed i po i rozmowę mam tylko nadzieję że nikomu z tego forum się to nie przytrafi i w tym celu jest to ostrzeżenie teraz tylko pytanie co zrobić z głośnikiem aby wyglądał jak powinien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestes sobie winny , dales komus glosnik do naprawy nie biorac na to zadngo papierka ( nawet mogli by ci w ryj powiedziec ze nie wiedza o co ci chodzi , ze jaki glosnik i nawet bys go nie zobaczyl ) , pozniej przyjechales po glosnik oni ci pokazuja takiego smiecia a ty go bierzesz pod pache i wychodzisz ?? Dales sobie wcisnac ciemnote cos ci nagadali i wyszedles z tego sklepu , nawet jak bym popelnil twoje wczesniejsze bledy to bym w zyciu nie odebral tego glosnika tylko umowil sie z rzecznikiem praw konsumenta zeby byl przy odbiorze i on by cos na nich znalazl ( jezeli faktycznie tak bylo ) a jezeli by nie znalazl w co watpie to trudno ale nie mozna dac sie tak wyje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety zaufałem człowiekowi w tym sklepie i dałem się wyje... jak małe dziecko ale mądry polak po szkodzie mam nadzieje ze nikt się już tak nie da zrobić może macie jakieś pomysły co z tym fantem teraz zrobić chodzi mi głównie o wygląd tego głośnika czy da radę jakoś go odratować ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki przed naprawą mam heh nawet nie chciano mi oddać tych 100zł i generalnie próbowano mi ciemnote wciskać że to normalne no i w dodatku żadnego papiera nie miałem od nich nie chciano mi oddać za tą psełdo naprawę a co dopiero za głośnik

 

a co mnie dziwi to fakt iż na stronie sklepu jest odnośnik właśnie do tego forum i że właścicielowi nie wstyd było za to co zrobił i zamiast samemu zaoferować rekompensatę czy jakieś rozwiązanie to wciskał ciemnotę jak ja bym tak wykonał pracę to nawet bym nie oddał komuś takiego głośnika bo było by mi wstyd i raczej zaproponował zwrot za głośnik lub odkupienie takiego samego jak ktoś kto tak postępuje zdobywa klijętów

 

 

Natychmiast pragne zaznaczyc, ze ten link tam jest "nielegalnie", forum w chwili obecnej nie ma nic wspólnego z TA firma.

 

Forum jest wyłaczną własnoscią K@mila, kolega w Axelu juz nie pracuje.

 

Tę informacje podaje po to abys był swiadomy ze powiazan juz nie ma i niejako nikt tu nie moze odpowiadac za postepowanie p. Tomka.

 

 

Abstrachując, moze Tomek sam zaczał naprawiac głosniki w koncu :P

A to jak Ciebie potraktowano w sumie po tym co miałem nieprzyjemnosc usłyszec na temat włąsciciela sklepu Axel, mnie nie dziwi.

 

Cóz, kolejny przykłąd na to ze K@mil był tam wazna postacia jednak, nie tylko stworzył to forum na czym pozniej inni zarobili, ale i przyczyniał sie pewnie w duzym stopniu do jakosci usług oferowanych przez jego byłego pracodawce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jesteś sobie winny ...

 

Po 1...jak mogłeś oddać do naprawy głośnik nie dostając żadnego potwierdzenia??

 

Po 2...jak mogłeś odebrać zniszczony głośnik??

 

Nie jestem w stanie tego zrozumiec...ale tak czy siak jesli serwis tej firmy robi taki shit no to mysle ze wczesniej czy pozniej nie jeden im proces wytoczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacji nie będę komentował.

 

Dodam od siebie tylko tyle, że już NIC nie łączy mnie oraz forum z tą firmą.

Dlatego proszę nie mieć do mnie pretensji oraz uwag dotyczących funkcjonowania wyżej wymienionej firmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K@mil o tym wiem już od jakiegoś czasu mi tu głównie chodzi o to aby przestrzec innych mój problem polegał na tym że gdy ja coś mówiłem to sprzedający zlewał na mnie totalnie i coś tam sobie robił i generalnie wolałem mieć głośnik i jakiekolwiek pieniądze niż nic bo wiem że nic by mi tam nie oddali dlatego zabrałem głośnik błedem było to że nie poprosiłem o żadne pokwitowanie fakt moja wina ale to nie zmienia faktu że pracuje tam nie kompetentna osoba która zamiast uczyć się na swoim sprzęcie woli niszczyć cudzy no ale cóż dla wielu ludzi taki RF to nic wielkiego dla mnie to jakiś wstęp do lepszego grania i do bardziej dorosłego audio i kupno go nie był jakiś mały wydatek jak na moją kieszeń i tu tym bardziej jestem bardzo zawiedziony a tak głośnik wyglądał przed oddaniem go do psełdo serwisu

 

http://lh3.ggpht.com/_t6Eb5SA4BE8/TBouWmIqWdI/AAAAAAAADGE/9eDhaoXU9Bw/s912/DSC_0026.JPG

 

Dodam jeszcze od siebie iż we Wrocławiu są 2 sklepy o nazwie AXEL i to obok siebie i dokładnie chodzi o sklep AXEL 2 nie ten po lewej stronie zresztą tu link do sklepu http://elektronika.axel2.pl/

 

i proszę was nawet gdyby wam tam złote góry obiecywali nic tam nie naprawiajcie

 

 

 

Qrw.... ja się chyba załamie podłączylem właśnie głośnik i jak by tego było mało jak się postawi skrzynkę w pewnych pozycjach to delikatnie słychać jak głośnik czasem przyciera i co z tego że niby powiedziano mi że mam gwarancję na tą naprawę jak żadnego papieru nie dali jednym słowem mam już nic nie warty złom bez żadnej perspektywy na odzyskanie czegoś więc tym bardziej stanowczo odradzam ten sklep

Edytowane przez asmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak, niestety to zło0m o ile mechanicznie ktos napewno doprowadzi go do uzywalnosci to wizulanie juz jest tragedia... I ani frontem ani normalnie nie da sie go zamontowac...

 

no ale cóż dla wielu ludzi taki RF to nic wielkiego dla mnie to jakiś wstęp do lepszego grania i do bardziej dorosłego audio i kupno go nie był jakiś mały wydatek jak na moją kieszeń i tu tym bardziej jestem bardzo zawiedziony
Zal jest kazdej złotówki nie wazne czy to helon czy soling...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się wnerwie to jutro pojade tam i to jeb.... na lade i powiem że chcę z powrotem głośnik w takim stanie jak go zostawiłem i nie obchodzi mnie nic a jako świadka sobie wezmę znajomego z pewną blaszką w portfelu i karze im tam wypisać mi papier że oddadzą głośnik w takim stanie jak go dostali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadze ze powinnes tak własnie zrobic, nie sadze tez ze bedac stanowczym włąsciciel bedzie stawiał czynny opór :)

A tak naprawde to nie jest smieszne bo tego nawet nie mozna podciagnac pod naprawe gwarancyjna... To powinna byc wymiana gwarancyjna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jak widze taka sytuacje to krew mnie zalewa.... chlopie wspolczuje ci ale to kur... nic nie zmienia jedz tam i walcz o swoje bo jak widac czlowiek ktory ci smial wydac to cos i jeszcze cie zlewac w takiej sytuacji to zwykly *** i przysiegam gdybym mial blizej do wrocławia podskoczylbym go o tym poinformowac osobiscie i bardzo dosadnie... Dzialaj dla samego faktu bo jak dla mnie albo glosnik mna wrocic w takim stanie jak byl albo rownowartos nowego glosnika oddana w gotowce... :cenzura: Takie sytuacje stanowia jednoznacznie o czlowieku ze jest to pazerny na siano :wsciekly:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc poszedłem za waszą radą i zaniosłem ten głośnik i powiedziałem co o tym myślę najpierw było bronienie się potem oferta ponownego przewijania głośnika jednak jego stan wizualny całkowicie mi nie odpowiadał więc stanowczo chciałem oddania mi takiego samego głośnika lub pieniędzy za pseudo naprawę po ponad 30 minutowych bojach po za przyznaniem się do winy odzyskałem 100zł za uszkodzenie mojego głośnika oraz 600zł za głośnik tyle chociaż że sprzedający stanął na wysokości zadania i oddał mi pieniądze za głośnik ale niestety szkoda najbardziej głośnika bo to naprawdę był fajny głośnik i naprawdę mi odpowiadał a w sumie mało ich się pojawia na allegro no ale cóż szkoda też moich nerwów tak czy siak nie polecam naprawy głośnika w tej firmie zresztą dziś pod koniec było więcej nie zadowolonych klientów co mówi samo za siebie może aby ludzie w przyszłości uniknęli takich sytuacji można było by stworzyć temat jakie sklepy polecamy a jakich nie :)usługi AXELA 2 stanowczo odradzam ! pozdrawiam i dzięki za pomoc i wsparcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...