Skocz do zawartości

Zlece wykonanie instalacji audio


blaszka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz moze jaki samochod , czy kable orginalne zostaja czy wchodzi w gre przeciaganie kabli do glosnikow , czy dystanse i maty ty dostarczasz czy to tez bedzie nalezalo do obowiazkow montera... krótko mowiac opisz dokladnie co gdzie z czym ;)

Alfa Romeo 159. Nie wiem co tam w drzwiach siedzi. Fabrycznie jakies Bose, ktore chyba sa sciemna, tak mi mowi moje ucho. CO do kabli - raczej nie jestem zwolennikiem teorii znaczocego podniesienia jakosci odsluchu poprzez wymiane kabli ;) Tzn. jestem zwolennikiem tego stwierdzenia co do Home Audio ;) Chyba, ze w car audio jest inaczej. Zatem ciagniecie kabli odpada.

Oczekiwalbym, ze taka osoba zaproponuje mi dobor glosnikow. Raczej tylko przod. To samo tyczy sie mat. Moge kupic ja, moge zostawic to tej osobie. Nawet moze bym wolal taka opcje. Jak bede znal ceny to wtedy zdecyduje czy bedzie montowany rowniez wzmacniacz oraz sub. Co do ostatniego - musu nie ma jesli glosniki beda dobrej jakosci. O budzecie nie mysle na razie choc wiem ze to ulatwiloby sprawe. Rok temu glosniki (u-dimension, z ktorych jestem zadowolony)w mojej mazdzie 323 montowal mi kolega mukade. Bylem bardzo zadowolony z wykonastwa, poza jedna wpadka, ale nie moge sie do niego dobic ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazde 323 tez robilem tam przynajmniej w wersji 323P jest problem z glebokoscia glosnikow..... Bez budzetu trudna sprawa , albo gluszenie za 100zł ( material ) albo za 300-400zł (material ) Jest tez kwestia monarzu tweeterow czy oczekujesz ze beda zrobione slupki ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez wzmaka nie ma co wymieniac glosniki i w ogole zawracac glowe sobie i innym bo zagraja gorzej od tych dedykowanych Bose

 

Wierz mi, ze nie. To Bose w tej alfie to jakas totalna sciema. Porownywalem do glosnikow, ktore mukade zalozyl mi w mojej 323 (u-dimension, modelu nie pamietam cos kol o400 zl kosztowaly)i roznica na korzysc mazdy jest wyraznie slyszalna. Oczywiscie wygluszenie bylo tez wsadzane. Nie wiem o co chodzi z tym Bose, kiedys wydawalo mi sie, ze w CA to jest uznana marka ale pewnie dzieje sie z nia to co z wieloma innymi "uznanymi markami" jak np. JBL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki problem koledzy...

Jak chce żeby ktoś to zrobił to niech robi byle zapłacił...

Kiedyś miałem taką akcje:podjechałem do sklepu wysiadam patrze,a na skrzyżowaniu stoi gościu z przebitym kołem przy aucie...

To patrze co on cuduje.

Wyciągną klucze do kuł lewarek(i tu zaczyna się zabawa)

Oglądał ten lewarek z 10razy i patrzył się na niego jak szpak w piz...e.

Wyciąga telefon i szuka czegoś...

Poszedłem spytałem w czym problem i okazało się że pan próbuje dzwonić po pomoc drogową bo koła nie umie zmienić...

Zmieniłem mu je i bez słowa ile chce wyciągną 100zł podziękował i tyle go widziałem... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...