Skocz do zawartości

Sezon 2010 - zawody w Poznaniu ??


Rekomendowane odpowiedzi

Chęci są duże, ale brak funduszy aby zapiąć wszystko na ostatni guzik :/

Nawet ładne miejsce by się znalazło w okolicach Kórnika.

Teren ogrodzony, prąd by był. Termin do ustalenia.

Tylko jak by przyjechało 5 czy 10 aut to w temat nie wschodzę, musi być więcej

Co Wy na to?

 

Najlepiej temat przenieść do działu: Zloty i imprezy, więcej ludzi zauważy temat :zdrowko:

Edytowane przez democar.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyslalem ze moze by sprobowac wciagnac media market w impreze , moze warto zadzwonic i sie zapytac czy jakos by poparli taka impreze pozniej kwestia zalatwienia termlaba i osoby obslugujacej , 10-20 wozkow sie znajdzie i gra muzyka ;)

 

 

p.s tylko gdybam nie wiem jakie utrudnienia moga byc na tej drodze :D Ale pod M1 juz bywaly rozne mikro imprezy ale mimo ze stalo 5 aut to ludzie sie schodzili poogladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zawody można zrobić, ale my chcemy zorganizować zawody pod organizacją Db drag. Ale tu są koszty: sędziowie, opłaty rejestr. w organizacji, puchary(kilkaset złotych), dyplomy itd.

Więc koszta są i trzeba je zapłacić, ale chęci z mojej strony też są i to najważniejsze :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo poprostu myslalem zeby uderzyc do king crossa i M1 porozmawiac wstepnie zobaczyc czy reflektuja na cos takiego znaczy udostepnia miejsce na parkingu ufunduja jakas nagrode w zamian postawia jakis swoj baner/banery albo namiot wtedy pozostala by kwestia ze moze bys sie dalo ich namowic na jakies hostessy ,

 

 

Kwestia organizacji z drugiej strony czyli term lab i obsluga urzadzenia , postawienie jakiegos/jakis democarow i namiotow zeby firma fundujaca obsluge Termlaba mogla sie rozreklamowac

 

 

Oczywiscie latwiej sie mowi niz robi ale tak to sobie wymyslilem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jeszcze saturn "Pestka" w koncu ta sama firma co MM , ale nie narzucam sie ;)

 

A może sami coś zrobimy.

Tylko znaleść parking wpisowe ewentualnie na jakieś puchary i sprzęt pomiarowy i jest cacuśnie :)

Wedle mnie nie musi być sztab sędziów i wielka szumna nazwa imprezy:)

Ważne aby jakakolwiek była:)Przy tym miłe spotkanie na loozie :)

Edytowane przez martinpoz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mial pewnosc ze pozniej uda mi sie zalatwic termlaba i jakies zplecze democarow i co tam jeszcze potrzebne to moglbym sie udac do wlasnie M1 i porozmawiac , myslalem tez o okolicach toru poznan tam gdzie jest gielda ale pewnie to i kasa by byla spora ale mysle ze kwestia organizacji bo jak impreza byla by z jajem to i z wpisowego szlo by duzo pokryc , no nie wiem nigdy w tum nie siedzialem wiec moze tylko mi sie to wydaje proste ale wymagajace nakladu pracy jak bym wiedzial co robic to bym robil :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety, aby zorganizować zajo.... imprezę potrzebne są duże fundusze,co za tym idzie dobrze by było załapać trochę sponsorów, no i potem odpowiednia reklama, myślę że z tym ostatnim nie było by problemu, miejsc jest w Poznaniu od groma tylko że wszystkie się cenią wysoko i to trochę utrudnia sprawę.pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to do końca prawda , Vag event zaczynał bez sponsorów i wyszła naprawde z tego niezła impreza. Oczywiście jest to ogromny wysiłek ludzki .Ale bez tego nigdy nic nie wychodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś z Was nigdy nie organizował takiej imprezy to nie ma pojęcia w co można się wpakować. W teori jest wszystko pięknie i ładnie tylko praktyka pokazuje czy impreza jest udana czy to zwykły spot dla kilku uczestników

Ja moge coś takiego zoorganizować, TermLab zapewniam i dwóch sędziów (łącznie z moją skromną osobą).

Potrzebne są puchary, dyplomy, miejsce i najlepiej sponsor który za to wszystko zapłaci.

Propozycje prosze wysyłać na lukasz@democar.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...