Skocz do zawartości

poszukiwane oficjalne ceny wzmacniaczy Zapco


guardian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jestemy we dwa :cwaniak: z tymi ...bezcennymi grajkami.

Ja szukam Z50C2,Z100S2,Z100MVX .

Sledź EASCę zadałem tam temat ...może coś ktoś wie.

 

P.S. wycene jednego "klocka" znalazłem w dolarach a tam tez przelicznika brak :niepewny: wazniejsze były stare niemiaszkowe marki :orany: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To chyba "E-bayowe" ceny są.

guardian mam plana w Zapco jest taki gość Rob Rugani, to taki ichni "kerownik" sprzedażowy na razie jak prosiłem zawsze mi przysyłał PDFki z manualami.

Zapuszczę zaraz translatora i pieknie poproszę może coś wskóram.

U nich świta zaraz facet wejdzie do roboty i pieknie nam pomoże :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba "E-bayowe" ceny są.

guardian mam plana w Zapco jest taki gość Rob Rugani, to taki ichni "kerownik" sprzedażowy na razie jak prosiłem zawsze mi przysyłał PDFki z manualami.

Zapuszczę zaraz translatora i pieknie poproszę może coś wskóram.

U nich świta zaraz facet wejdzie do roboty i pieknie nam pomoże :super:

 

 

swiete słowa...na smierc zapomnialem ze tez z nim korespondowalem w pewnych sprawach dotyczacych ich wyrobow

zeby sie nie dublowac zapytaj go rowniez o ostatnia oficjalna cene na 300X i 500

dzienks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W połowie lat 90-tych dobry wzmacniacz renomowanej firmy kosztował (w europie zachodniej) mniej więcej podstawową pensję.

W obecnej chwili taki sam przelicznik maję niektóre wzmacniacze np. Vk238 kosztuje mniej więcej miesięczną pensję .... hindusa lub chińczyka blush.gif .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

P.S. wycene jednego "klocka" znalazłem w dolarach a tam tez przelicznika brak :niepewny: wazniejsze były stare niemiaszkowe marki :orany: .

 

 

Limit wartości sprzętu podczas całego sezonu 2010 zostaje ustalony w oparciu o następujący zaokrąglony kurs walut z początku marca 2010:

1 EUR = 4,00 PLN

1 DEM = 0,50 EUR (dotyczy cen niektórych starych urządzeń, które nie były oferowane w Polsce)

1 DEM = 2,00 PLN (dotyczy cen niektórych starych urządzeń, które nie były oferowane w Polsce)

1 GBP = 4,40 PLN (dotyczy cen urządzeń nieoferowanych w Polsce)

1 USD = 3,00 PLN (dotyczy cen urządzeń nieoferowanych w Polsce)

1 JPY = 0,033 PLN (dotyczy cen urządzeń nieoferowanych w Polsce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło jezu dobrze, że te maluchy brałem a nie te studia :zawstydzony: (a chwilowo chciałem)

To bym sie do OUTLAW załapał :rotfl: .

\Oczywiście , że poszło pytanie o całą piątkę :wink2: sie rozumie , że dam znać.

 

Poza konkursem, guardian aktywka czy pasywka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za OT ale jestem ciekaw... ile z tych osób pytających się o ceny naprawdę będzie startować w klasie ograniczonej funduszami;)

Pamiętam na początku, jak to wszyscy się pytali o ceny swoich klocków... a potem najwyższe klasy - po prostu piękny wątek do przechwałki;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamień nazwy na ...euro ostatecznie dolary :rotfl: . (poważnie mówię), watpię by "stały" wyżej.

Raczej marne szanse byśmy się dowiedzieli .

Ostatecznie można przyjąć ceny ebayowe czy tam allegrowe :wink2: .

 

Mini, mini bedzie u mnie :hyhy: ...skald2 na źródełku :hyhy: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tu nie pasi.

Chcę sobie wysłać zgłoszenie do Jurasa, ale ...nie do końca (tak dokładnie) znam ceny swoich klamotów.

Czyli już na miejscu czy jak ?

Pi razy drzwi dobieram sobie mniej więcej Z50c2 - 150 EUR , Z100S2 - 200 EUR a tego monobloka z100MVX jakies 250 EUR ( starałem się ująć możliwie ...najwyższe opcje) dobrze kombinuję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...