Skocz do zawartości

Jak "to" podłączyć??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Posiadam peugeota 206 3-d. Kupiłem zestaw 2 głośników + 2 zwrotnice + 2 tweetery 130mm ( tył ). I tutaj zaczyna się mój dylemat. Z przodu zostaja seryjne głośniczki. Na Tweetery mam miejsce w przednich drzwiach. Czy podłączyć nowe tylne głośniki prosto do radia, a przednie seryjne przez zwrotnice i tweetery w drzwi? Nie mam pojęcia jak będzie lepiej.. Liczę na Waszą pomoc!

 

PS. Głośniki to Boschmann RV - 5200 XT

Edytowane przez mlodybrzesko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bys nie zrobil nie bedzie dobrze, popelniasz 4 podstawowe bledy, glosniki jak i sama marka sa slabe, za te pieniadze mogles wybrac cos innego - lepszego i uzywanego, montujesz glosniki z tylu, w nieprzygotowanych drzwiach, pod samym radiem a one rzekomo maja 110rms, nasuwa sie tylko jedna mysl, sprzedaj to i kup cos lepszego na przod, przygotuj drzwi i zaloz chociaz jakis budzetowy wzmacniacz. Jesli jednak sie uprzesz to zaloz z tylu same woofery ze zwrotnicami, na przodzie nic nie zmieniaj, bo tak na pewno bedzie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gloniki jak za te pieniadze to slaby wybor , kolega pisal o montarzu wooferow w uprzednio przygotowane przednie drzwi , na chlopski rozum jak radio ktore ma w porywach 20wat m zasilic glosniki ktore maja 100wat ?? Seria zlych wyborow + szybka wrzuta sprzetu to nie moze byc nic dobrego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max moc muzyczna 300W

- moc RMS 110W

- zalecane wzmocnienie 5-90W RMS

- skuteczność 90dB

- impedancja 4 ohm

- pasmo przenoszenia 40Hz - 23,000Hz

- średnica głośnika - 13cm

- średnica magnesu - 8,2cm

- głębokość montażowa - 5,5cm

 

 

 

Zakladajac ze dane sa realne to beznadziejny pomysl napedzac to z radia ale twoj wybor kupujac takie cos juz przegrales walke o jakosc , drzwi nie wygluszysz i podlanczysz pod radio to juz zupelnie bedzie malina ;) Mam nadzieje ze jetes przygluchy bo moze ci to uszkodzic sluch :przestraszony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...