Skocz do zawartości

Pytanko o wzmacniacz TMA


asmo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam okazję kupić monoblocka dokładnie model z linku http://sklep.gae.pl/tma-t5001-p-1321.html czy ktoś może mi do radzić czy nada się do RF P312D4 ma grać na 2 ohm generalnie mile widziana jakakolwiek opinia na temat tego sprzętu czy jakościowo jest ok? i czy zasili tego suba i jeszcze jedno pytanko co sądzicie o wzmacniaczach harman kardon CA5250? z góry dzięki za odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma, lepiej zakręć się koło jakiejś dobrej używki.

 

Z tej półki miałem mono Infinity Ref1600A i mogę je polecić, ale nie za tę cenę co sobie wołają za nowy(1400zł). Ze strokerem sobie dawał na prawdę nieźle radę.

 

 

 

 

P.S. jak tam znaczek monza dla mnie? Miałeś już dawno iść na ten szrot :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bylem ale niestety nic już nie znalazłem tylko ten co tom miał ci dać jak pamiętam a powiedz mi czy ten tma sie nada pod tego RF mam to za śmieszną kasę i zastanawiam sie czy to jakoś zagra niby to jakiś koncern związan z JL no i ten harman leży już w domu i nie wiem czy jest sens montować to pod esk czy lepiej puścić dalej

 

Ps. byłem ostatnio u ciebie w mieście przez pomyłkę wylondowałem tam w nocy coś mi sie pogieło i zamiast do Zabrza dojechaliśmy do Raciborza ale była 1 w nocy więc ni zbyt pora na dzwonienie :D

Edytowane przez asmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harmana jak masz to podlancz posluchaj jaja sobie robisz ze wzmak lezy u ciebie a try sie pytasz czy ci sie spodoba bo chyba system robisz dla siebie , a TMA jak masz za smieszne pieniadze to kupuj a jak wcale nie sa takie smieszne i wzmak ma troche poslurzyc to szukaj czegos mocniejszego pod tego RF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

harmana mam bo mam ale nie żebym specjalnie go kupował pod system podłączyć nie mam jak na dzień dzisiejszy bo składam dopiero klocki i będę montował i zastanawiam się czy ten harman jest wart by go zostawić czy lepiej pchnąć gdzieś dalej i szukać czegoś lepszego jak bym miał gdzie go podpiąć i sprawdzić czy gra fajnie czy nie to bym du... nie zawracał na forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma sie podobac nam czy tobie ?? Wiele a wlasciwie wszysto zalerzy od reszty klockow oraz ich aplikacji dla jednego ten harman to plastikowo grajacy shit a dla innego rewelka puki nie ma sie nic lepszego i sie nie poczuje jak powinno grac to zapewne wystarczy a co prawda slyszalem wzmaka z tej seri ale sie nie wypowiadam bo nie gralo to w samochodzie tylko bylo w szafie podpiete chyba z helixami i mi sie nie podobalo raz ze uwazam helixy za gniot to powiedzmy harman zagral w takich warunkach nic lepiej niz helix db i hertz ep ale za wyglad ma u m,nie plus :) I tak jak mowie to ty musisz ocenic mi kiedys sie podobalo jak gra blaupunkt gta 4 teraz nie moge go sluchac , kiedys wydawalo mi sie ze moj pionier deh 2500 gra swietnie teraz uwazam ze clarion ktorego mam w opisie to szmelc bo mialem lepsze podpiete i lepiej sie zgrywajace z reszta wiec nie ma innej rady jak odsluch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie głownie interesowało to czy on jakościowo jakoś wypada czy cena jest tylko za znaczek i ładny wygląd u mnie instalacja raczej bez rewelacji będzie bo puki co szukam nowej pracy i generalnie z funduszami kiepsko więc myślałem żeby pchnąć dalej harmana a w normalnej kasie kupić co też spełni swoje zadanie instalacja wygląda u mnie tak że na przedzie mam hertz esk chodzi to na zwrotkach DLS bo jakoś ładniej mi to gra na nich radyjko mam kenwood KDC BT-6544uy do tego sub RF P312D4 no i prawdopodobnie ten Piecyk TMA w sumie identyko ma pieca JL nawet model ma ten sam co to tma a wydaje mi się że za 200zl to nic lepszego na początek zabawy nie znajdę generalnie auto ciężkie do nagłośnienia bo cabrio.... na razie podłoga i drzwi wytłumione i zobaczymy co dalej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...