Skocz do zawartości

Nakamichi CD300


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jako ze moj clarion jest na allegro i za 2dni konczy sie aukcja nadszedl czas zeby poszukac innego radyjka co prawa wybieram pomiedzy dwoma skranie roznymi jednostkami :wstyd: KENWOOD KDC-BT 6544u bo brzmienie keniow mi sie podoba , ma usb ktore sie przydaje mojej kobiecie , nie ma problemu z czytaniem CD-R , korekcja czasowa , lub Nakamichi CD300 wyglad i dobre wspomnienia po brzmieniu CD 500 , zastanawiam sie nad laserem i mechanizmem w tym radyjku cd 500 czytala 90% plyt nagrywanych wlasciwie nie czytalo tylko jak mialo focha pozniej troche swirowalo i zwatpilem w niezawodnosc , moze wiece jak wyglada kwestia lasera w tym modelu

 

Czekam tez na luzne opinie na radio mam 400zł tylko uzywki , brzmieniowo szukam delikatnej gory , wysunietej srednicy i oczywiscie w miare naturalnosci :wink:

 

 

Myslalem o 7906 ale troche sie obawiam ze nie doroslem do konca do walki z plytami 7903 za dlugo u mnie nie podzialalo i tak jak dzwiek to byla prawdziwa rewelacja tak problemy z laeserem doprowadzaly mnie juz po paru dniach do szewskiej pasji ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-300 i każdy następny Nak (400, 500, 700 ) jak i te starsze 35, 40, 45 itd to brzmieniowa...przepaść :kwasny: . Jeżeli rozpatrujesz 300 ze względu na jakość muzyczki to...nie tędy droga.

300 to zaledwie "namiastka" słynnego brzmienia Nakamichi.

Co do czytania płyt przez 300setkę jak większość radyjek (w normie).

Mam wrażenie , że wiekszość opinii tworzą ludzie którzy nie mieli do czynienia z tymi radiami.

 

jak interesuje Cię jakaś Naka podbij na GG lub PW... uzbierało mi się troche grajków :rotfl: chętnie oddam komuś kto wie w czym rzecz :super: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...