Skocz do zawartości

Stare ale jare radyjko do Golfa 2 :-)


veronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie , jeżdżę starym autkiem jakim jest golf 2 , robię wszystko żeby nie przypominał wieś-tuningowego potwora , więc kolejnym krokiem jest usunięcie radia voice kraft jakie w tej chwili posiadam, kiedy włączym na nim muzykę z karty pamięci , do moich uszu dobiega mnóstwo szumów ,trzasków i innych trudnych do identyfikacji dźwięków.

Więc do rzeczy , poszukuje radia kasetowego lub cd na mp3 nie zależy mi wcale, radyjko może być mocno stare ale z wyższej półki , mam kilka na oku, zależy mi na mocy minimum 4x35w bo póki co musi napędzić 4 głośniczki 135 mm (dwa w podszybiu blaupunkt i dwa w drzwiach peying czy jakoś tak), chciałbym również uzyskać czysty odbiór fal radiowych (antenę i przewód wymieniam na nowe w dachu), w przyszłości może pojawi się jakiś wzmacniacz więc wyjście też byłoby mile widziane.

to moje typy :

CLARION RAX4671R

PIONEER KEH-P4830R

PIONEER KEH-M 8500

CLARION ARX4570R

ALPINE TDA-7550R

te wszystkie tutaj to kaseciaki może coś macie na CD ,

zależy mi na stonowanych kolorach radia jak i podświetlenia aby wnętrze Golfa nie wyglądało jak dyskoteka ,

czekam na jakieś rady od Was speców , cena do 140 zł max .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Dostałem kiedyś kaseciaka Alpine 7192. Tylko gdzieś go zapodziałem w domu a pamiętam że nigdy go nie podłączyłem bo miał inna kostkę na wejściu."Człowiek leniwy" Wiec mam do was pytanie: czy ktoś z was miał kontakt z tym radiem bądź ma wiedzę na jego temat? Czy współpracuje one ze zmieniarką? I ogólnie czy jest to g***o czy warto doinwestować w zmieniarkę i użytkować. Bo ładnie mi się widzi z wnętrzem Polo Coupe ale chciał bym żeby to jeszcze grało. ;)

 

 

 

Tak lepiej? ;]

Edytowane przez sebek88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...