Skocz do zawartości

Skrzynka + wzmak do 400 zl


Michuu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem zielony w CA i potrzebuje waszej pomocy.

 

Mam Vectre B w sedanie i chcialbym kupic jakis budzetowy zestawik do bagaznika do 400 zl.

 

Nie chodzi mi o to zebym byl slyszany w caly miescie. Wazne zeby jako taki bass sie wydobyl z bagaznika.

 

Pomozcie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak na szybko glosniki z nowek SOLING CP123 i GMS 250 , z uzywek np. Hifonics Olympian 10" , najciekawszy rockford fosgate - http://www.allegro.pl/item1060869366_rockf...gate_punch.html

 

wzmak RA Sphinx 2 - http://www.allegro.pl/item1064079472_ra_sp...100w_mocny.html ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najciekawszy rockford fosgate - http://www.allegro.pl/ite...gate_punch.html

na tej auckji jest za 230zl ''kup teraz'' a tu jest niespodzianka...

 

rockford fosgate rfz3410

http://www.allegro.pl/item1058832688_rockf...gate_punch.html

 

wiec teraz za 156zl jest wiec warto brac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sedanie nawet i rockford nie spowoduje usmiechu na twarzy...

 

 

Pamietaj ze wszystko zalerzy od tego czego ktos szuka mojemu znajomemu dobre 8' i 200wat ze wzmaka sprawia duzo radochy bo uzupelnia niskie rejestry a jezdzi to w bagazniku a4 sedan , ja w kombicy mam gain na minimum pod suba mimo ze ma tylko 175wat a ty masz radosc z 2xHelon w kombi i kazdemu sie podoba co innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sedanie nawet i rockford nie spowoduje usmiechu na twarzy...

 

 

Pamietaj ze wszystko zalerzy od tego czego ktos szuka mojemu znajomemu dobre 8' i 200wat ze wzmaka sprawia duzo radochy bo uzupelnia niskie rejestry a jezdzi to w bagazniku a4 sedan , ja w kombicy mam gain na minimum pod suba mimo ze ma tylko 175wat a ty masz radosc z 2xHelon w kombi i kazdemu sie podoba co innego

A TY wez pod uwage to, ze 99% ludzi , którzy szukaja swojego pierwszego suba mimo wszystko nie szuka uzupełniania przodu... Bez jaj...

 

Tym bardziej ze kolega juz wyzej dał wyraznie do zrozumienia ,ze nie bedzie słuchał muzyki powaznej...

Czasem nie moge oprzec sie wrazeniu ze w swoich poradach niektórzy sie zapedzaja, co prawda rozumiem i wiem ze z perspektywy czasu nie liczy sie tylko trzesienie lusterek ale troszke zrozumienia panowie,nie zagalopywowujcie sie zbytnio...

 

 

 

 

 

a ty masz radosc z 2xHelon w kombi i kazdemu sie podoba co innego

Helonów nie słucha sie na codzien.... Ewentualnie jednego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A TY wez pod uwage to, ze 99% ludzi , którzy szukaja swojego pierwszego suba mimo wszystko nie szuka uzupełniania przodu... Bez jaj...

 

Tym bardziej ze kolega juz wyzej dał wyraznie do zrozumienia ,ze nie bedzie słuchał muzyki powaznej...

 

Tez takiej nie slucham ja ani kolega o ktorym wspomnialem , i to tez jest jego pierwszy sub :D

 

Czasem nie moge oprzec sie wrazeniu ze w swoich poradach niektórzy sie zapedzaja, co prawda rozumiem i wiem ze z perspektywy czasu nie liczy sie tylko trzesienie lusterek ale troszke zrozumienia panowie,nie zagalopywowujcie sie zbytnio...

 

Nie wiem czy sie zapedzam bo moj zestaw ktory polecilem tez nie nalerzy do mięczaków

rockford fosgate rfz3410 + RA Sphinx to jednak calkiem niezla pompka i zestaw z zapasem mocy i malo ze zagra lepiej jakosciowo to mysle ze jednak mocniej niz te magnaty a co jest w tym najlepsze kupujac magnata i probujac go odsprzedac po miesiacu dostanie polowe kasy a tu za dwie fajne uzywki moze ich nie sprzeda w tydzien ale tez nie straci wiec przy okazji jest to rozsadny zakup z punktu widzenia finansow

 

 

Oczywiscie nie odbieraj tego co napisalem o helonach jako atak bo tak jak wspomnialem kazdy lubi cos innego , a uwazam ze poczatkujacego trzeba sprobowac odwiesc od bledyu jakim bylby w tym budzecie zakup magnatow.... choc z drugiej strony klazdy najlepiej uczy sie na swoich bledach

 

[ Dodano: 2010-06-05, 10:23 ]

Jeszcze trzeba pamietac ze przebicie sie do kabiny vectry sedan nie jest tak trudne jak przebicie sie do wnetrza samochodow gdzie jest za tylnymi fotelami bak czy blacha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...