Skocz do zawartości

Zestaw na przód 13 cm


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Z powodu takiego ,że seryjne głośniki są już na wykończeniu postanowiłem je wymienić.Teraz mam problem ,ponieważ nie wiem co wybrać.Najczęściej słucham hip-hopu i ogólnie to co w ucho wpadnie .Nie oczekuje dużo ,mają po prostu czysto i dobrze grać (nie jestem jakimś maniakiem który wyszuka zaraz jakiś niedociągnieć).Nie mam zamiaru wygłuszać ,przerabiac na 16 .Na razie będą grały pod radiem (sony 4x40,które w niedługim czasie też ulegnie zmianie), z czasem będzie podłączony pod nie magnat 22hq który napędza teraz skrzynie magnata b33(wiem ,wiem nie krytykujcie mnie dopiero zaczynam zabawę w car audio trafił się tanio więc jest).Więc podawajcie swoje propozycje .Co do ceny to oczywiście ,żeby nie były jakieś wygórowane ceny.Pozdrawiam i oczekuje szybkiej odpowiedzi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając oferty na alledrogo już kiedyś wpadłem na te helixy cena nawet dobra.

A co do VDO MPC1300 pierwszy raz je widzę . Miał ktoś z nimi styczność ??Jak grają ?

Czekam na więcej propozycji .

I jeszcze jedno pytanko.Chciałbym pociągnąc nowe przewody od radia do glośników, jakiej grubości polecacie?

Oraz potrzebuje przewód do skrzyni tam około 1.5 m skrzynia to magnat b33.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem je zasilane jakimś starym sony cd(nie pamiętam modelu ale też miało 4x40w) i naprawdę dawały radę pod samym radiem, choć podpięte pod wzmacniacz pokazały więcej, a wzmacniacz to też był jakiś magnat energy czy coś takiego

 

[ Dodano: 2010-06-02, 13:54 ]

GMS 950

http://allegro.pl/item1051378380_gms_950_h...weeter_car.html

A może coś w ten deseń. Te gmsy na pewno dadzą radę pod radiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już wcześniej ,że od głosników nie oczekuje cudów bynajmniej na razie puki swojego auta nie mam.Niestety nie zasięgnąłem wcześniej opinii od kogoś kto sie na tym zna i zakupiłem zestaw magnat b33 i wzmak 22hq.I dlatego tym razem pytam żeby nie kupić czegoś co nie jest warte swojej ceny.Jak cos zarobie to bede myślał nad zmianą suba i wzmacniacza.Co byście mi polecili za głośnik 30cm ma skrzynke około 30 litrów i oczywiście jakiś wzmacniacz (moze być używka).Nie bede mówił bo PLN bo narazie nie posiadam :) ale chcę wiedziec ile mniej więcej bede musiał przeznaczyć na suba i wzmak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem do czynienia z helixami DB 62.1 i VDO HPC1300(wyższa seria, ale tweeter z tego co kojarzę jest ten sam) i szczerze, nie ma co porównywać. VDO jakością przebijają helixy. To na prawdę dobry zestaw, a mając możliwość kupna go taniej niż helixy, nie żałowałem zakupu.

 

MPC nowe kosztowały normalnie ok. 500zł i może tej kasy nie są tyle warte, ale 125zł lepiej wydać na VDO niż 200 na Helixy.

 

Co byście mi polecili za głośnik 30cm ma skrzynke około 30 litrów i oczywiście jakiś wzmacniacz (moze być używka).Nie bede mówił bo PLN bo narazie nie posiadam ale chcę wiedziec ile mniej więcej bede musiał przeznaczyć na suba i wzmak.

Wszystko zależy od kasy i wymagań. Jeśli to ma grać, a nie masować nerki, to dobre 10" w closed wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...