Skocz do zawartości

Telewizor LCD 42'' do 2500zł


Bolek44
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w zeszłym miesiącu kupiłem Plazme 42" Panasonic Viera

Czemu plazma a nie LCD???

Juz tłumacze. U nas w Polsce ludzie boja sie kupowac plazmy bo wszyscy myslą ze sa pradożerne (kiedys tak było). Ale technika juz poszła do przodu i sie troche pozmieniało.

Moja plazma zjada tylko srednio 120W gdzie Lcd zjada przy tych calach minimum 180 i to non stop, maxymalne zuzycie pradu mojej plazmy to 210 W bodajze ale tylko wtedy gdy masz idealnie biały obraz na ekranie co sie nigdy chyba nie zdarza.

Dlaczego ten model???? poniewaz ma 100Hz co mi wystarczy, dużą ilosc wejsc: pod kompa, stare czincze, euro no i wiadomo 3x HDMI i jakies tam jeszcze inne. prócz tego ma czytnik kart SD przydatne do odczytu zdjec prosto z aparatu na tv. Ma tez wejscie na tzw karty płatne. tzn nie musisz kupowac kablówki tylko np specjana karte z programami które sobie opłacisz a nie płacisz za programy które i tak nie ogladasz.

 

Taki ja zakupiłem ale wybór jest twój,

Ja za niego zapłaciłem w sieci Media Markt 2399 zł

Jak masz pytania to chetnie pomogę.

 

Nie patrz na bajery typu np Wifi bo filmu i tak nie przeslesz a jesli nawet to odtwarzacze mediów w tv w tej cenie nie radza sobie z odczytem zbyt dobrze. Wejscie usb tez jest raczej zbedne choc moze zastapic np czytnik kart SD choc ja wole karte bo wyjmuje z aparatu i wkładam do tv, nie musze zgrywac na pendriva przynajmniej. Co do HDMI to minimum zeby miał 2, ja mam 3. Zwracaj uwage na odswierzanie i kontrast.

 

[ Dodano: 2010-05-24, 09:41 ]

aha zapomniałem dodac ze plazma przewyzsza i to znacznie LCD pod wzgledem kolorów, barw i co za tym idzie wyrazistości obrazu. Jak masz tv cyfrową to kupuj tylko plazmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...