Skocz do zawartości

Decydujące starcie AS vs STEG ;]


Rekomendowane odpowiedzi

Chce zasilić RF T2 2x4 Ohm i teraz pytanie co bedzie lepsze dla niego czy steg k2.02 z bardzo duzym df'em czy Audio Twist F2-500, podobno z bardzo dobrą dynamiką. Co byście wybrali ? Jakieś doświadczenia z takimi kombinacjami sprzętu ktoś z was miał ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też wyrwać Audisona VRX 1.500,teraz stoją "za grosze". VRX przypadł mi bardziej od A6 którego finalnie zastąpił,ogólnie fajny klocek

Mając teraz do wydania 1200zł na najtańszą A6 kontra 1500zł za VRX CS 1.500 nawet bym sie nie zastanawiał.

Ale to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając teraz do wydania 1200zł na najtańszą A6 kontra 1500zł za VRX CS 1.500 nawet bym sie nie zastanawiał.

 

Vrx z jakimi modułami http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif Bo jak wykastrowany to można sobie go wsadzić głęboko ... do szafy :) Jeden moduł = -350 zł w portfelu, dlatego ten co był od Rades-a był rarytasem ( jeszcze wersja Chrome ... ehhh )

 

A może jakiś Phase ? Np. Opus 500.1 ? Trudny do dostania ( co prawda D klasa ), ale ma wykop :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten audison mi sie podoba i nawet o nim czytalem pare razy na tym forum hmmm... a co z tym modułem ? po co on tak wogole ? da sie go dostac normalnie ? T2 to 2x4 ohm to cos co ma 1100-1200 rms przy 2 omach :) chce troche kontroli miec nad T2 http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z tym modułem ? po co on tak wogole ?

 

moduły czytaj różne rozszerzenia, ściągnij instrukcję do niego a sam się przekonasz o co chodzi :)

 

da sie go dostac normalnie ?

 

tak, ale są drogie http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś miałem suba HX2 i goniłem go tym z Twego avatora ... PPI oj ...bardzo się to lubiło.

Mały problem tylko, weź to dostań i minimum taki 10cio latek :) gdzie tym nowym plastikowym Rockfordom do poczciwych staruchów :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellsin, Nie przesadzajmy że na nic sie nie przyda, VRX CS ma fabrycznie moduł HL 24 (aktywna zwrotka) wiec spokojnie to wystarczy do normalnego użytkowania.Ja mam w swoim praktycznie wszystko a i tak korzystam tylko z płynnej fazy.Reszta pierdół jakoś mi sie nie przydaje na razie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zola to zadam inne pytanie - na ile umiesz korzystać z innych dobrodziejstw skoro :

 

.Reszta pierdół jakoś mi sie nie przydaje na razie.

 

mam w swoim praktycznie wszystko a i tak korzystam tylko z płynnej fazy

 

czyli z PC36, a włączonego SM24 nie masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellsin, czepiasz się szczegółów xD bez subsonica też ludzie żyją no i gwoli ścisłości jeszcze mam moduł pilota z którego też korzystam :) Głównie chodziło mi o to że nie jest potrzeby cały sztab rozszerzeń i to co jest w CS spokojnie wystarczy do normalnego używania tego wzmaka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellsin, czepiasz się szczegółów xD

 

może i tak może i nie, kto to wie http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

bez subsonica też ludzie żyją :D

 

bez innych modułów także, niestety sam wiesz, że najlepiej mieć wszystko, a kiedyś coś Ci się ubzdura i wpadnie Ci do głowy mieszanie w opcjach, patrzysz, a tam nie masz takiego rozszerzenia i co - bida

 

Głównie chodziło mi o to że nie jest potrzeby cały sztab rozszerzeń i to co jest w CS spokojnie wystarczy do normalnego używania tego wzmaka.

 

apetyt rośnie w miarę jedzenia :)

Nie mniej sam myślałem jakiś czas temu nad Vrx 1.500 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...