Skocz do zawartości

BTL Fi


terrorsiejem
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja btl kupilem w las vegas

za nim jeszcze kupilem pytalem czy mi wysla bezposrednio do pl

i dostalem odpowiedz ze tak tylko firma ktora oni moga mi to wyslac ma chore ceny na taka wysylke (podawali ile dolcow ale juz nie pamietam bo to bylo z rok temu)

finalnie wyslali do ny a potem z ny do mnie morska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że sam szukam czegoś do siebie wczoraj postanowiłem skontaktować się z firmą Fi :) wysłałem maila i już dzisiaj dostałem odpowiedz :) pytałem się o model BL15. odpisał mi koleś przedstawiciel Fi z UK z przesyłkami do EU nie ma problemów (do irlandii kosztuje 18 funtów do pl nie pytałem) cena BL'a15 to 350 funtów co moim zdaniem jest absurdem gdyż na stronie Fi taki głośnik kosztuje 300 dolców

350 funi=1668.03 PLN

300 baksów=991.41 PLN

jak dla mnie zdzierstwo straszne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że sam szukam czegoś do siebie wczoraj postanowiłem skontaktować się z firmą Fi :) wysłałem maila i już dzisiaj dostałem odpowiedz :) pytałem się o model BL15. odpisał mi koleś przedstawiciel Fi z UK z przesyłkami do EU nie ma problemów (do irlandii kosztuje 18 funtów do pl nie pytałem) cena BL'a15 to 350 funtów co moim zdaniem jest absurdem gdyż na stronie Fi taki głośnik kosztuje 300 dolców

350 funi=1668.03 PLN

300 baksów=991.41 PLN

jak dla mnie zdzierstwo straszne...

 

Jak komuś za drogo to może jechać do USA osobiście i tam kupić po taniości... trudno, żeby ktoś a tym bardziej firma, sprowadzał takie głosniki bez swojej marży, podatków i ceł.

Stąd biorą się te ceny. Nie ma nic za darmo.

 

Z resztą czemu akurat FI? Do czego zainteresowani mają zamiar go używać? Rozpatrywaliście np. RE MX 15 czy 18" ? Można im podać po 2kw i pięknie grają, ze sporą kulturą jak na takie moce.

Są też inne mega ciekawe propozycje do rozważenia jak np. CV Stroker PRO 15"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że sam szukam czegoś do siebie wczoraj postanowiłem skontaktować się z firmą Fi :/ wysłałem maila i już dzisiaj dostałem odpowiedz :) pytałem się o model BL15. odpisał mi koleś przedstawiciel Fi z UK z przesyłkami do EU nie ma problemów (do irlandii kosztuje 18 funtów do pl nie pytałem) cena BL'a15 to 350 funtów co moim zdaniem jest absurdem gdyż na stronie Fi taki głośnik kosztuje 300 dolców

350 funi=1668.03 PLN

300 baksów=991.41 PLN

jak dla mnie zdzierstwo straszne...

 

 

 

jakie zdzierstwo?

to przedstawiciel Fi z UK sam napisales

plac podatki daje gwar itp

cena wedluh mnie niska

 

jak takie zdzierstwo to sprowadz mi bl dam ci 1100 bedzie 100 do przodu przeciez kupisz go za 300$ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie był bym polakiem jak bym nie kombinował... :) skoro wiem że mogę kupić sporo taniej to czemu mam nie wydać tych zaoszczędzonych paru stówek na szczytniejszy cel :) jak się nie powiedzie wracam do wcześniejszej koncepcji 2xVibe Space 12" (ta sama cena co 1xBl w Usa) :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...