Skocz do zawartości

II Eliminacje Mistrzostw Polski - KRAKÓW Targi Tuning Show,


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na dzień dzisiejszy Kraków jest sparaliżowany. Część ulic zamknięta, MPK na część linii nie kursuje, objazdy, mosty zamykają, okolice wystawy są w planie ewakuacyjnym, dalszy sektor, ale jest, więc przypuszczam, że impreza może być przesunięta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawody mają podobno odwołac, ale jeszcze nie ma "oficjalnego" glosu. Narazie są, jakies namioty maja byc czy cos takiego, ale patrzac na to co sie tam dzieje-paru znajomych zrezygnowało z przyjazdu.

 

 

 

Co ty pleciesz za głupoty chłopaku zawody są w sobąte wjazd od7:00 do9:30 ....wejdz na strone easca tam jest co i jak ...PS przeczytaj regulamin bo znowu będziesz miał za bardzo nabite rolnicze akumulatory a chcielibyśmy w końcu usłyszeć te 22KW jak wyrywają głośnik z butów.. :):P:P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopy ja mieszkam w krk i wisła opada, przerwało wał na nowohuckiej, a ta ulica jest niedaleko centralnej,gdzie mają być targi, więc może być różnie..miejmy nadzieję, że wszystko się uda :) jak narazie nie pada i się delikatnie wypogadza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty pleciesz za głupoty chłopaku zawody są w sobąte

 

podobno odwołac

 

Co zadzwonie do kogos to roznie ptaszki cwierkaja..

Paru znajomych ze wzgledu na warunki pogodowe, tez poprostu zrezygnowało..

Brat dzwonił powiedział jedno-"Koszmar, odpusc sobie tym razem.."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest odwołane. Takie mam info sprzed 10 minut bezpośrednio od organizatora imprezy.

Na Targi Tuning Show da się dojechać, chociaż trzeba ominąć podlaną ul. Nowohucką i rejony położone blisko Wisły.

Tyle wiem. Jak na tą chwilę to my jedziemy, ale jeszcze dla pewności potwierdzę w innym źródle jaka jest naprawdę sytuację z tym dojazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem. Na razie jedziemy "duchowo", w sensie, że jest taka wola.

Jutro miejscowi mają dokładniej wybadać sytuację, bo to że pod samą halą można jeździć nie oznacza, że nie polegniemy gdzieś wcześniej. Gdy do piątku będzie nadal bardzo wielka niewiadoma jak realnie wygląda sytuacja z dojazdem, to nie jedziemy w ciemno i oficjalnie odpuszczamy te zawody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, u nas w Tranowie na szczęscie woda opada- do brzeska też się dojedzie bez problemu. W niedziele jak wracałem z rzeszowa to koło debicy i ropczyc było nie ciekawie(ok.30 czekania lub objazdy). Nie pada jak narazie, wiec oby wszystko wracało do normy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...