Skocz do zawartości

GROUND ZERO GZRW 30SPL - opinie


KRiPO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miał ktoś z was już styczność z w/w przetwornikami ? rozważam zakup dwóch takich głośników, z przeznaczeniem głównie do muzyki typu trance, hardstyle.

(może czasem jakieś zawody, kto wie :hyhy: )

Jeśli ktoś się spotkał z tymi głośnikami , proszę o opinię, czy nadawają się również do sluchania muzyki, czy jedynie na zawody spl...

Z góry dzięki za wszelkie refleksje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadają sie również do słuchania muzyki, chociaż raczej jakością basu to nie grzeszą. Dobre do głosnej muzyki, zejście mają raczej takie sobie ( nie do tego są stworzone ).

W szybkich bitach daje rade więc raczej warto go wziąść, przy tym bass bedziesz miał naprawdę głośny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to znaczy zawody SPL? to ze maja w nazwie SPL znaczy ze nadaja sie tylko na zawody do purkania peakiem? Czystym przykladem na to ze to wierutna bzdura jest helon 12 ktory potrafi przy wyzszym strojeniu i rozsadnym litrazu sie nie pogubic zbytnio...

 

 

GZRW To suby dajace mase miecha i w takim tandemie na bank nie ustepujace na krok gnieceniem czaszki 2sz RE SE a co poniektórzy maja swiadomosc co potrafi zaoferowac SE w tandemie....

 

Słyszałęm tego suba w wersji AL i naprawde solidna pompa, wcale nie jest powiedziane ze musi byc mułowaty, kwestia srojenia, a 2 takie sztuki to masakra tyle ze impedancja stosunkowo niewygodna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to znaczy zawody SPL?

Zawody gdzie przeprowadzany jest pomiar ciśnienia akustycznego , jak np: spl, db race ,db drag ,bass race...uogólniłem to po prostu .

to ze maja w nazwie SPL znaczy ze nadają się tylko na zawody do purkania peakiem?

Oczywiście ,że nie ,dlatego też zainteresowałem się głośnikami ,a jako ,że nie miałem okazji , ich posłuchać pytam na forum (nie twierdzę), czy nadają się

do słuchania na co dzień.

Dzięki za opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam, a czy ktoś mógłby porównać ten głośnik np do sonica 12? Ogolnie potrzebuje głośnika do czarnej muzy, z dobrym zejściem, i zastanawiam się nad tym gzrw bo można go dostać nowego za nieduże pieniądze. Czy coś innego polecilibyście w tych pieniądzach (600pln) nowego lub używanego? Ogranicza mnie również wzmacniacz, jest stabilny tylko w 4ohmach w mostku (1000w, Hifonics ZXI 1006). Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...