Skocz do zawartości

Safrane by Emil


Emil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Siema! Nareszcie kupiłem maty (Dziekuje Green) 4 sztuki STP w tym tygodniu zabieram się za wygłuszenie furtek. Bo już słuchania plastików mam dosyć :przestraszony: . Kupiłem też nowe kabelki zasilające 25mm2 z CarPowera miedzane OFC. Wszystko w peszelek. Furtki przygotowuje juz pod nowe głośniczki. Proa Simplexy zobaczymy czy lepsze bedą od AMA. Sekcja basowa została też zmieniona (w sumie to zostanie jak dostane wypłate :zakrecony: ).

Wzmacniacz Kenio DC923 a co do suba narazie nie chce zdradzać zobaczycie :). Jeszcze zostało troszke do zrobienia wymiana sygnałówek nowe kabelki pod wooferki wszystko w peszeli troszke roboty jest ale myśle że bedzie warto. Pozdrawiam i Dziekuje Raadkowi za pomoc w wielu sprawach i greenowi za maty i kabelki Danielowi (dan124) Za wzmacniacze i ogólną pomoc :).

Edytowane przez Emil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem też nowe kabelki zasilające 25mm2 z CarPowera miedzane OFC. Wszystko w peszelek.

wymiana sygnałówek nowe kabelki pod wooferki wszystko w peszeli

 

Za duzo kasy masz ze sie chcesz w peszle pi@#$^%ic? Jak se kiedys podliczylem ile by mnie kosztowalo wlozenie kazdego kabla w peszel to az mi sie slabo zrobilo, wole ta kase przeznaczyc na poprawienie drzwi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wtedy wysokie tony zrobią się bardziej szczegółowe scena wyląduje na masce a woofery będą chciały wywrócić drzwi na drugą stronę

 

Czy gdzieś napisałem coś takiego? No cóż, nie ma to jak błyskotliwy komentarz na temat. Po prostu jestem zdania że jak coś się robi to porządnie, zresztą z tego co mi wiadomo to też w swojej Corsie masz wszystkie kable w peszlach - ale rozumiem że u niektórych to coś normalnego a u innych coś zupełnie absurdalnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą z tego co mi wiadomo to też w swojej Corsie masz wszystkie kable w peszlach - ale rozumiem że u niektórych to coś normalnego a u innych coś zupełnie absurdalnego...

 

Tu się mylisz (zresztą widać to na zdjęciach w moim temacie) peszel jest tylko na kabelkach przy akumulatorze (w sumie około 2m) po prostu ja uważam że w całym systemie są ważniejsze rzeczy na, które można wydać pieniążki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się mylisz (zresztą widać to na zdjęciach w moim temacie) peszel jest tylko na kabelkach przy akumulatorze (w sumie około 2m) po prostu ja uważam że w całym systemie są ważniejsze rzeczy na, które można wydać pieniążki

 

OK, przyznaje szczerze - wydawało mi się że masz na całości, ale oglądałem dawno i pamięć zawodzi :D Tak czy owak jak ktoś lubi się bawić w szczegóły i ma duszę "estety" to i w peszle się bedzie bawić. Ja nie twierdzę że jest to opłacalny dodatek ale mnie np. taka instalacja bardziej uwodzi i zwyczajnie uważam że warto na to wydać parę groszy(jak widać po Emilu, nie tylko ja tak uważam :D). Dlatego boli mnie trochę Twoja wypowiedź przesiąknięta do cna ironią i sarkazmem - nie każdemu to się musi podobać, co nie znaczy że można wyśmiewać taki pomysł.

 

Ale mniejsza o to, chyba sobie sprawę całą wyjaśniliśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy owak jak ktoś lubi się bawić w szczegóły i ma duszę "estety" to i w peszle się bedzie bawić.

No jasne nikt nikomu nie zabroni wydania kasy na peszle ;)

 

 

Ja nie twierdzę że jest to opłacalny dodatek ale mnie np. taka instalacja bardziej uwodzi i zwyczajnie uważam że warto na to wydać parę groszy

Ładnie to wygląda to fakt ale tam gdzie to widać (dlatego sam mam je przy aku) ale dawanie ich pod dywaniki to dla mnie lekka przesada ;)

 

 

Dlatego boli mnie trochę Twoja wypowiedź przesiąknięta do cna ironią i sarkazmem - nie każdemu to się musi podobać, co nie znaczy że można wyśmiewać taki pomysł.

Nie to było moim celem, jeżeli Cię uraziłem to przepraszam.

 

Ale mniejsza o to, chyba sobie sprawę całą wyjaśniliśmy :)

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kris :) Pewnie dawno juz by było wszystko zrobione lecz idę do szkoły o 8 wracam koło 15-16 zanim odrobię lekcje itp itd jest juz kolo 21 i trzeba spać. Niedługo sobota to pogrzebie i mam nadzieje odpale wszystko :zawstydzony:

 

Tweeterki :) We wtorek będzie lustro :)

http://img44.imageshack.us/img44/5305/tweetery1.jpg

http://img99.imageshack.us/img99/945/tweetery0.jpg

Edytowane przez greg-si
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...