Skocz do zawartości

Zestaw tuba pasywna + wzmak, lub tuba aktywna, do 300zł


hedex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam;) mam do wykorzystania 300zł.

Chce zamontować sobie do mojego Tikusia tubę basową

Prosił bym pomysły na jakiś zestaw.

Mam na oku taką tubę: Blaupunkt GTT 1200: Link

kosztuje ona 195 w Saturnie, więc zostaje 105 zł na wzmacniacz, prosze także o propozycje i pomoc http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

z góry dziękuje

Andrzej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra widze e tutaj niestety nie moge liczyć na pomoc dzieki za starania

 

Nasze rady to te "prawidłowe dobre rady". Nie odbieraj tego zle, poczytaj troszke forum, problemy innych, nawet z "tubami" a zrozumisz dlaczego tak piszemy.

Oszczedzamy twoj portwel bys nie kupił czegos badziewnego, a za 2tyg pojawił sie znów, tyle ze z płaczem, ze jest chuj...owo.

To tak dla dobra, lepiej jest zmieniac cos, nim powstało, niz poprawiac błedy.

Naprawde poczytaj troszke, nie działamy po złosci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie chciałem nowe, nie chce aby mi się zaraz spaliła końcówka mocy albo zawieszenie szlag trafił, a mam takie szczęście do elektroniki :wstyd:

Słucham głównie Rammsteina i Prodigy itp. Radio mam Dalco, modelu nie pamiętam, gra przyzwoicie, i głośniki boschmann'a 200W i jeszcze jakieś 2 co miałem seryjnie w tikaczu, ale one są do zmiany jak będą fundusze A ten clarion odpada? Niby aktywny ale ma głośnik dwucewkowy więc wyciska więcej ze wzmaka który jest stabilny na 2 ohmach. Macie jakies opinie? Bo znalazłem u siebie w mieście, więc koszt przesyłki = 0 zł Jeszcze na kable zostanie http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - jeśli jesteś zadowolony z głośników 200W zasilanych radiem to ten clarion Cie nie zawiedzie w razie czego kiedyś go odsprzedasz , dolozysz trochę i zakupisz sprzęt z prawdziwego zdarzenia. A na początek możesz zaryzykować tego clarka :wstyd:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 19 lat, nie mam jeszcze pracy, planuje studiować, więc nie mam na razie pieniędzy, po za tym nie ma co nie wiadomo ile ładować w tico:P lepiej odłożyć i kupić coś większego później niż ładować te same pieniądze w Audio :wstyd:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec nie zastanawiaj się tylko zakup tego suba. Niestety w takie kwocie ciężko poskladac z nowych rzeczy zestaw przy którym można by dywagowac na jego graniem. Najwazniejsze by Tobie się podobało i nie było robione na zasadzie "zastaw się a postaw się" . Bedziesz także bogatszy o nowe doświadczenie :wstyd:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...