Skocz do zawartości

problem ze zwmacniaczem ;/ sinuslive...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukałem ale nic nie znalazłem... Mianowicie, mam podłączone dwa wzmacniacze(oznaczmy je "1" i "2")... Oraz kondensator, do którego jest poprowadzony plus od aku i wiadomo masa... Od kondensatora idą dwa kable do wzmaka nr.1 i dwa kable do wzmaka nr.2... Sterowanie od radia podłączone jest do wzmaka nr.1 i od wzmaka nr.1 sterowanie podłączone jest do wzmaka nr.2... chinche oczywiście dwie pary do wzmaka nr.1 i wzmaka nr.2... pod wzmak nr.1 podłączony jest sub a do wzmaka nr.2 miał być podłączony przód.... Problem w tym, że... jeżeli mam wyciągnięte chinche ze wzmaka nr.2 to działa normalnie (oczywiście nic nie gra) a jeżeli tylko podłączam chinche od razu pali mi się w nim bezpiecznik;/ co robie źle? czy moze piec umarł ? proszę o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś, czy ten wzmacniacz nr jeden od suba pracuje normalnie? tzn. sub gra?

Ogólnie na początek ja bym Ci polecił wypiąć te wzmacniacze i kondensator z instalki i sprawdzać po kolei każdy wzmacniacz najlepiej pod zestawem przednim.

post-182-1273833665.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzmak nr.1 gra normalnie nic się nie dzieje sub hula.... jak sprawić czy masa leci po RCA (jak dobrze rozumiem RCA to chinche tak? ) jeżeli sprawdze w inny aucie ten wzmak i będzie się działo to samo tzn ze co się dzieje we wzmacniaczu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzmak nr.1 gra normalnie nic się nie dzieje sub hula.... jak sprawić czy masa leci po RCA (jak dobrze rozumiem RCA to chinche tak? ) jeżeli sprawdze w inny aucie ten wzmak i będzie się działo to samo tzn ze co się dzieje we wzmacniaczu ?

Prawdopodobnie wina leży po stronie wzmacniacza.. Ale sprawdź oddzielnie ten wzmacniacz i wtedy będzie wszystko jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...