Skocz do zawartości

ile moge dac za ten sprzet "KICKER"


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem sadze ze moge kupic kakretny sprzet tylko nie wiem ile za niego dac?

"dwa piekarniki KICKER KX300.4, jeden KX800.2, subwoofery KICKER comp VR10, eqalizer KICKER kq30, rozgaleznik do kabla glownego KICKER, dwie przetwornice glosnikow i kilometr kabli "

nie moge znalesc orjentacyjnych cen jezeli ktos wie to prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzęt z serii KX to starsza linia kickera. Obecnie linią produkowaną jest linia ZX (teraz niedawno wyszły nowe linie, których nie miałem przyjemności zobaczyć) - przynajmniej jeśli chodzi o wzmacniacze(no nie licząc sławnego Warhorse - 10000 Watt RMS na 14,4 V). U innych producentów jest tak, że im starsze, tym lepsze, a według mnie, u Kickera odwrotnie. Miałem w aucie w jednym momencie i KX i ZX i w sumie ZX mam nadal - gra naturalniej.

Chociaż KX800.2 mógłbym przytulić (tylko nie wiem, jak ze stabilnością w mostku przy 2 Ohm...)

Ceny, ciężko powiedzieć, ale sądzę, że KX300.4 jest warty jakieś 300-500 PLN zależnie od stanu, KX800.2 - tu już zupełnie ciężko powiedzieć. Na amazon nówka kosztuje $379.00, używane po $300.00, tak więc cena dość wysoka.

 

Jeśli chodzi o suby, to z którego rocznika? Jeśli starsze, niż 2008 rok, to na allegro chodzą one po jakieś 150 PLN. Jeśli nowsze, to około 200-300 PLN - popatrz na ceny na ebay.

 

KX30 - ciężko powiedzieć - nowe KX3 chodzą po jakieś 300-400 PLN.

 

Rozgałęźnik, ale jaki? Kable Kickera są dobrej jakości/w miarę solidne, tak więc sądzę, że warto je wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki troszke mi rozjasniles sytulacje czyli za calos jak bym dal 1500 to by sie oplacalo?

 

raczej tak. Sam KX800.2 wart jest - zależnie od stanu - 700-900 PLN. Jednak ja bym się targował na maxa w dół - ciężko Ci będzie sprzedać w Polsce sprzęt Kickera - mało popularna marka u nas jeśli chodzi o wzmacniacze. Jeśli chodzi o głośniki, to raczej te wyższe SPL-owe modele łatwiej sprzedać. Zwykłe dość ciężko sprzedać, aby wilk był syty i owca cała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...