Skocz do zawartości

Żale się


terrorsiejem
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

na koniec

 

... a potem buzi buzi ;]

 

Dlatego napisalem na koniec, zeby nie bylo niedomowien :):):)

 

zwiazała się z jakimś cieciem który potem trafił do pudła za złodziejstwo, ale dopóki był na wolności to kasą szastał w przeciwieństwie do mnie

 

"Dziewczyna Gangstera" :):rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam 3 przypadki w mojej okolicy podobne do autora tego tematu

 

oczywiscie nie liczac siebie bo u mnie było gorzej :rotfl: minąl juz rok i smieje sie z tego z całych sił - jaki ja kur*wa głupi byłem- kazda wolna chwial kazdy grosz wszystko przeznaczałem dla niej... nawet wrogów sobie narobiłem :)

 

ale na poczatku nie było tak śmiesznie ( waga spadła mi o 10kg) z 90 na 80kg... trafiła w najlepszy moment jaki mogła... zostawiła mnie samego i z niczym...

 

rady- nie mozna byc za dobrym, lasaka musi czuć ch*ja i pięśc :P , i tak jak pisaliscie nie ma co latać za babami a szukac takiej ktora bedzie latała za Toba...

 

ogólnie- BABY TO CH*JE!!! :):P:P:D:P:D:D:):):rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam 3 przypadki w mojej okolicy podobne do autora tego tematu

 

oczywiscie nie liczac siebie bo u mnie było gorzej :P minąl juz rok i smieje sie z tego z całych sił - jaki ja kur*wa głupi byłem- kazda wolna chwial kazdy grosz wszystko przeznaczałem dla niej... nawet wrogów sobie narobiłem :hyhy:

 

ale na poczatku nie było tak śmiesznie ( waga spadła mi o 10kg) z 90 na 80kg... trafiła w najlepszy moment jaki mogła... zostawiła mnie samego i z niczym...

 

rady- nie mozna byc za dobrym, lasaka musi czuć ch*ja i pięśc :P , i tak jak pisaliscie nie ma co latać za babami a szukac takiej ktora bedzie latała za Toba...

 

ogólnie- BABY TO CH*JE!!! :):P:P:D:P:D:P:hyhy::):)

 

też schudłem ale 9 kg :) z 94 na 85 za dużo alko za mało jedzenia..

ale już jest dobrze :D nakopałem cwelowi do dupy bałem się ale dałem rady ,

kręce obecnie z 4 dupami. nie mówie że wole to niż jedną solidną , ale i tak jest dobrze.

kupiłem nowy piecyk, kupiłem także gainerka i wracam do formy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można powiedziec że o tamtej zapomniałem..

zacząłem dostrzegac że kobieta z którą byłem jest zupełnie inna.. albo ja byłem ślepy albo naprawde się zmieniła.

jest inną osobą. Nadal kocham tamtą kobiete z którą byłęm. ta może mi conajwyżej obrobic pento.. jak zapłąci :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic sie nie poradzi :) zyc trza dalej . kupuje motor na odmiane i moze jakos odreaguje wszystko.

 

Ja bym tego motorem nie próbował odreagowywać...

Z motocyklami niema żartów,raz już się kiedyś wyłożyłem...nieciekawe doświadczenie a upadek tylko przy 70km/h szczęście że poszłem w trawę a nie drzewo...

Na szczęście skończyło się na paru stłuczeniach i niegroźnych ranach powierzchownych... :hyhy:

za to rozbiłem się Centem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego poki czlowiek mlody to niech sie bawi i korzysta, jak to juz bedzie ta wlasciwa to sie to poczuje :hyhy:

 

Co do rekordow odchudzania, 12 kilo w tydzien w zeszle wakacje :) na zmiane rzygalem i sralem z nerwow, nie bylem w stanie czegokolwiek w reku utrzymac tak mi sie rece trzesly :P Trza zyc dalej panowie, bedzie dobrze :P a na robienie masy to nie polecam Gainerow tylko bialeczko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLECAM dla w*urwionych - dobrze jest posłuchać całe

 

 

 

 

opierdolisz mi sztylet i trzymaj na bilet :P

 

od 4:18 mega poprawia humor http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif łapa papa... :hyhy:

 

 

 

 

też dobry numer fajne blazy blond czarne i rude :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...