Skocz do zawartości

Golf mk1 glosniki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Otoz mam pewien problem z instalacja glosnikow w golfie mk1. W drzwiach nie ma miejsc na glosniki, a ja nie chce przerabiac bardzo mocno boczkow. Seryjnie sa 3 miejsca na glosniki 4x6 (z tylu obok polki i centralnie na srodku w konsoli). Moze ma ktos pomysl jak zamontowac glosniki 16,5cm (prosilbym ewentualnie o jakies zdjecie). Jezeli nie da sie tego zrobic to prosze o doradzenie jakie glosniki 4x6 kupic. Budżet to ok. 150zl.

 

Pozdrawiam Dominik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki w półce to totalna klapa , nie wiem dlaczego tak dużo ludzi psuje półki żeby wstawić tam głośniki - dla mnie to jest dziwne :wstyd: Przecież dźwięk ma wpadać w ucho a nie grać dla "miśka" leżącego na tej półce razem z głośnikami :wstyd:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki w półce to totalna klapa , nie wiem dlaczego tak dużo ludzi psuje półki żeby wstawić tam głośniki - dla mnie to jest dziwne :wstyd: Przecież dźwięk ma wpadać w ucho a nie grać dla "miśka" leżącego na tej półce razem z głośnikami :wstyd:

 

 

Napisalem, ze sa seryjne miejsca na glosniki OBOK tylnej polki, a nie w tylnej polce, oraz zapytalem czy jest mozliwosc unikniecia montazu glosnikow z tylu auta.

 

Zdjecia postaram sie wrzucic w najblizszym czasie.

 

PS. Uznalem za oczywiste, iz glosniki 16,5cm umieszcza sie w drzwiach stad moje pominiecie tego, ze chce je wlasnie tam umiescic jezeli jest taka mozliwosc bez bardzo widocznych przerobek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graffik7, radzilbym lepiej sie zastanowic nad zrobieniem paneli bo z tego co widze masz proste drzwi praktycznie tak samo boczek taki skromny panelik by dobrze wygladal a by swoja robote robil. Wrzuc fotki z boczkiem i bez i mozna cos pokombinowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...