Skocz do zawartości

skromna zabudowa Renault Clio Glusio


glusio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Autkiem jest Clio II wyposarzone w skromną jak narazie zabudowe i sprzęt audio z czasem i z przypływem gotówki mam nadzieje to zmienić . Obecnie jednostka sterująca to pionneer avic X 1r , wzmacniacze to 2 axton-y jeden monoblook (wyposarzony w pilot) oraz 2 cztero-kanałowy . W bagażniku znajduje się zabudowa wykonana z żywicy i płyty mdf (zdobyta dzięki koledze DCA) wyposarzona w głośnik RE-audio z przodu głośniki CRUNCH (przywiozlem je z wycieczki z szwajcarji wydawał mi się model dobry ale już usłyszłem opinie ekspertów w każdym bądz razie model nie dostępny w polsce) pare fotek (a wczesniej były wzmacniacze pioneer-a GM-6150F oraz GM 5100T były z tyłu też kiedyć glosniki Phonocar Titanium już wspomnienie oraz radio JVC Cameleon (osobiście stwierdzam fajne radyjko tylko ciągłe problemy z odczytem płyt) Prosze o łagodne ocenianie :rotfl: jestem jeszcze amatorem (i obym nie posostal:)

post-3695-1273407875.jpg

post-1-1273407875.jpg

post-1-1273407876.jpg

post-1-1273407877.jpg

post-1-1273407878.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mtxfun, miałem w clio również zestaw magnat-a na przodzie separowany dokładnie modelu nie podam, nie pamiętam niestety , ale Crunch-y grają niebo lepiej według mnie, teraz już chciałbym zmienić na 160mm przy okazji wygłuszania dzwi dlatego te będe chcial sprzedac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba coś z APP Osobiście te zakupię, myślę że mi wystarczą : http://www.allegro.pl/item1021625383_maty_...boll_50x50.html

MATY WYGŁUSZAJĄCE bitumiczne FLEX BOLL 50x50

Zdarzyło mi się odsłuchać dwa samochody z tymi matami i myślę że jak za taką ceną są warte :P Lub też poszukaj mat dekarskich :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale chyba niue powiesz ze APP jest lekkie , nie mowie ze jest to zle rozwiazanie bo jak sie czlowiek postara i doda kilka innych elementow to bedzie dobrze tylko trzeba pamietac o wytlumieniu i wygluszeniu

 

Ile mat na drzwi , nie chce byc zlosliwy ale trudno z uzyciem miarki sobie policzyc ?? Clio ma duze drzwi i faktycznie dodatkowe obciazenie ich powiedzmy 10 matami APP bylo by odczuwalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

macios, jestem zadowolony mam go w zamknietej skrzyni i podaoba mi się jakość dzwięku co prawda nie jestem expertem ale polecil mi go ktoś kto lepiej się na tym zna :zawstydzony:

 

Wiem, że odkopuje stary temat ale właśnie jestem na etapie zabudowy bagażnika w swoim clio. Mam już zabudowany piec w podłodze teraz czas na suba. Jaka jest objętość tak skonstruowanej skrzynki? Myślę o przetworniku 20cm. Przypuszczam, że autor tematu nie będzie wiedział ale może ktoś ma coś takiego lub konstruował dla kogoś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie jakiego tego suba chcesz?

 

Tak jak pisałem 20cm, nie więcej jak 200W RMS. Zasilany będzie z mostka pioneera gm-x924 (Carrozzeria gm-x9400), Chciałbym się zorientować jaki litraż może mieć taka skrzynka żeby dobrać głośnik. Myślę, że dobrymi kandydatami byłyby hertz es200, intertechnik08, audio system hx08sq...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...