Skocz do zawartości

Honda Civic VI HB i granie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Kumpel mnie poprosił o założenie tego tematu oraz zapytanie majstrów od Car Audio.

 

Auto to Honda Civic VI (HB).

 

Spodobały mu się moje Sinuslive sl165w i neo25s, chciałby je zamontować w drzwiach po uprzednim wygłuszeniu. Orientujecie się czy takie 16-tki pasują tam w drzwiach jeśli wytnie się tylko plastikowy kosz ?

 

Wygłuszenie drzwi. Jakie lepsze jakościowo/cenowo maty będą odpowiednie ? i ile sztuk i jakie ceny ?

 

Wygłuszenie całego auta, podłoga, bagażnik itd. ile mat / jakie ? jaka cena ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygłuszenie drzwi. Jakie lepsze jakościowo/cenowo maty będą odpowiednie ? i ile sztuk i jakie ceny ?

 

Wygłuszenie całego auta, podłoga, bagażnik itd. ile mat / jakie ? jaka cena ?

 

Temat o matach juz jest na forum dosc obszerny wystarczy poczytac i wysnuc wlasne wnioski bo gotowej recepty nie ma , co do ilosci to miarka w dłon i mierzymy powierzchnie ktora ma byc głuszona i wszytko staje sie jasne

 

 

Juz nie bede złosliwy i sobie odpuszcze to jaki jest najlepszy sposob zeby sie dowiedziec co kryje sie pod tapicerka drzwi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalerzy jakiej wielkosci sa maty :)

 

[ Dodano: 2010-05-07, 19:54 ]

Gdbyby mata miala np. 50x25cm to na drzwi przypuszczam okolo 16-20 sztuk na bagaznik w civic jest maly wiec pewnie okolo 10-15sztuk , podloga 20-30sztuk , wszystko mniej wiecej bo ja nie mam takiego samochodu wiec z miarka do niego nie pojde pomierzyc powierzchni choc zajelo by mi to mniej czasu niz napisanie tego posta zeby miec mniej wiecej ilosc bo oczywscie zawsze lepiej miec na gorke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...