Skocz do zawartości

Radio. Zmiana.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

Zaczałem troche inaczej myslec, poszedłem po rozum do głowy i zaczałem robic CA od podstaw. PIerwsze co poczyniłem, zrezygnowałem z taniego suba i sprzedazy midwooferow. Nastepnie zakupiłem tasme dekarska i bede głuszył furtki. Nastepnie co zrobie, to jak wpadnie pare groszy to bym chciał zmienic radio. Jakie modele mozna kupic za jakies 400zł? Co jest godne uwagi, z nowek, z uzywanych?

Wymagania:

- 2 pary wyjsc RCA

- czystość dzwieku

- wyrazistoc

- ciepłosc

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlej :hyhy: (na razie) Clariona

Nastepnie zakupiłem tasme dekarska i bede głuszył furtki
stosuj materiały motoryzacyjne do motoryzacji ( masz obszerny temat o matach tłumiacych-wyciszających) Jak poszedłes po "rozum do głowy" to konsekwentnie :) .

Ma być Z USB, MPczy itd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dekarka? Poniewaz chciałem kupic maty bolla, ale sa ciezkie i podobno pekaja po zimie, wiec zrezygnowałem. A na lepsze maty mnie na razie nie stac, moze kiedys sie dorobie, lepszego auta i lepszego wygluszenia. Sporo osob chwali dekarke, wiec postawiłem na Nia :hyhy:.

 

Radyjko najlepiej jakby miało mp3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clarion drz 960 -wada deck -potrzebuje wzmaka za ta kase naprawde warto, ew. drz 928lub938 te posisdaja wbudowana koncowke(wada -musza byc w idealnym stanie zeby za nie tyle zaplacic)

odnosnie dekarki zapodam ci pare fotek ja wyglada po sezonie

powodzenia w wyborze :P

maniek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie dekarki zapodam ci pare fotek ja wyglada po sezonie

 

 

To ktos dał ciała z montarzem , szkoda ze nie mam fotek z mojego pierwszego wygluszania ale moze zdobede bo samochod jest nadal w rodzinie od 4 lat wygluszony tasma , jeszcwee dwa lata temu zmienialem w nim glosniki to bylo wszystko jak najbardziej ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to mozliwe ze komus dekarka puszcza, mi trzymala masakrycznie na wszystkim do czego ja przylepilem czyt. do drzwi, drewna, boczku (tworzywo sztuczne) i w zadnym przypadku nie bylo mowy o odpadaniu, nie wiem moze to sie zdarza osoba co podczas deszczu i sniegu jezdza z otwarta szyba :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...