Skocz do zawartości

radia modele


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tu nowy, więc proszę o wyrozumiałość. Jakie modele z innych firm np. Kenwood czy JVC bedą odpowiednikiem Alpinek CDA.

I jeszcze jedno czym tak naprawdę różni się seria cda od cde oprócz jakości brmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno czym tak naprawdę różni się seria cda od cde oprócz jakości brmienia.
Ceną :)

 

A tak wogole to zadałes pytanie troszke ogolnie..Jakie modele z innych firm np. Kenwood czy JVC bedą odpowiednikiem Alpinek CDA. troszke tych modeli jest, moze jakos uszczuplisz tą wypowiedz bo niewiemy co mamy porownywac i w jakich cenach bo modeli łacznie to jest kilkadziesiat i ciezko to porównac..

Tak prosto-to popatrz cenowo... Do listy zobacz jeszcze clariony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być 1 wyjście na wzmaka, przód hertz dsk 165, subwoofer hifonics zx-1214

 

a jeżeli chodzi o dobór radia to coć z JVC albo Alpine CDE na początek.

wybralem takie modele:

JVC KD-R601

JVC KD-G821

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawiał http://allegro.pl/item999849183_jvc_kd_sh_...00_sprawny.html

 

Swoją drogą przydałby się jakiś zbiorczy temat (najlepiej podwieszony) z listą radyjek- zarówno tych nowych jak i oldskulowych- godnych polecenia, z krótkim opisem, srednią ceną rynkową itp. Bo często się pojawiają pytania o radia a jak wiadomo jest ich mnóstwo i nie każdy wie czego szukać :) To jak, ktoś chętny ? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jesli foty sa prawdziwe i na czasie to plyta w nim dziala i czyta :) umnie jest padniety laser i plyta wyskakuje z radia z sygnalem ostrzegawczym ze jest cos nie tak wiec gdyby to radio z allegro nie dzialalo to by takiego zdjecia nie zrobil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jakiś czas temu było sprzedawane jako uszkodzone z niedziałającym CD :)

 

 

Niekoniecznie musi być ten egzemplarz, wybrałem pierwszy lepszy z Allegro, chodzi mi tylko o wskazanie modelu :/

 

Którykolwiek Alpine z serii CDE na pewno nie będzie miał tylu funkcji, brzmieniem też raczej nie dorówna.. o podanych przez Ciebie JVC sie nie wypowiadam bo nie miałem z nimi styczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...