Skocz do zawartości

uszkodzony glosnik. mozliwosc naprawy ??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

dzis dostalem glosniki zakupione na popularnym portalu aukcyjnym

i niestety zostalem nabity w butelke

dostaem uszkodzony glosni

nie podlaczalem jeszcze calego zestawu ale ten glosnik jest napewno uszkodzyny

i moje pytanie czy da sie to jakos naprawic??

jaki wplyw ma to na gre glosnika i calego zestawu??

http://images45.fotosik.pl/291/41ddb92784c69574m.jpg

 

glosniki to

hifonics hzcx6.2c

 

 

zauwazylem ze drugi glosnik tak jakby mial krzywo wklejona ta czesc co w pierwszym glosniku sie oderwala. i obawiam sie ze to tez odpadlo i bylo lipnie czyms wklejone bo nie wiem czy moglo sie skrzywic pod jakims tam oporem.

jestem mega zly;/

nie wiem czy domagac sie zwrotu kasy czy to naprawic czy to ma sens wogole naprawy czy to bedzie gralo jak powinno

 

 

moze ktos cos wie czy moge to wkleic np klejem "magnum stal" i bedzie to dzialac bo taka jedna rade uslyszalem ale nie wiem co o tym myslec

 

ktos powie lepiej zwrocic glosniki ale...

-sadze ze sa to w miare ciekawe glosniki (o ile bylyby sprawne) a wyczailem je z licytacji za przystepna cene i tez nie wiem jak bedzie wygladala cala procedura odzyskania kasy bo to sa glosniki uzywane

ktos powie ze wyslal oki itp i same problemy tylko

 

prosze o wszelka pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro je sprawdze.

co on wogole ma za zadanie

musze go jakims specjalnym klejem przykleic??

czy moze byc to dobry klej do tworzyw i metalu bo taki mam na stanie 2skladnikowy

czy lepiej ten co pisalem magnum stal. on jest jakis plastyczny w tubce

dzieki za wszelkie info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moze byc to dobry klej do tworzyw i metalu bo taki mam na stanie 2skladnikowy

Może być.

Musisz to zrobić bardzo ostrożnie, żeby klej nie dostał się do szczeliny, bo wtedy to kaplica.

Daj odrobinę kleju na to wgłębienie w nabiegunniku, powinno wystarczyć.

 

Inna opcja, to kup zwykłą kopułkę przeciwpyłową i naklej na membranę, będziesz mieć spokój :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srawdzalem i grac graja i woofery i tweetery tyle ze ten woffer przy basie sobie charczy sporo ale to raczej przez to ze obciera ten korektor czy tam banka o membrame gdy ona sie rusza (zaznaczone na focie) pewnie tez bym musial to urwac i przykleic (co o tym myslicie?)

http://images47.fotosik.pl/291/b1e241cbe8d91a21m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj oderwalem powiem szczerze te nie bylo prosto

jak sie okazalo ktos to przyklejal na cos typu superglu;/

duzo bylo czysczenia bo ten klej obcieral o cewke jesli dobrze to nazywam

staralem sie zeby nic tam do srodka nie wpadlo ale dzis je podlacze to sie okaze jak graj. beda graly oki to przyklejam prosto i do auta

a sprzedawca dostaje negatywa!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak z negatywa nic nie bedziesz mial , moze warto napisac do goscia opisac cala sytuacje okreslic jakis tam koszt naprawy i niech wysle kase na flaszke za nerwy poczym wystaw mu neutrala ze sprawa wygladala tak a nie inaczej ale stanal na wysokosci zadania i udalo sie dogadac , lub wal mu negatywa zeby w oczy razil na jego profilu za robienie walkow za co pewnie dostaniesz w odwecie to samo :wstyd: Niestety tak to wyglada na allegro na ktorym handluje od kilku miesiecy i mimo ze mam jak by w regulaminie ze np. czekam 7dni na wplate i wale negatywa to zadnego nie dalem jak ktos dal ciala tylko pisalem maile lub zglaszalem o zwrot prowizji bo mam 100% pozytywow i nie chce sobie szargac opinie , moze glupio robie ale allegro to ciezki kawalek chleba i nie przerwana walka o klienta , z tym ze jemu sie nalerzy to nie ulega watpliwosci ale czasami warto przekalkulowac swoja reakcje bo moze uda sie cos jeszcze ugrac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, niestety wystawiając zasłużonego negatywa komuś w 100% dostaniesz w odwecie to samo.

Warto się zastanowić czy warto, bo poszkodowanym będziesz tu Ty - niestety allegro nie wpadło jeszcze na żaden pomysł jak to rozwiązać.

Ja również miałem już problemy, jednak zawsze wtedy opisywałem problem i próbowałem się jakoś dogadać.

Ostatecznie jak coś było nie tak, to nie wystawiałem żadnego komentarza i tym sposobem mam jak na razie czyste konto.

Może i głupie postępowanie, ale zależy mi bardziej na swojej pozytywnej opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy to sprzedawala jakas pani.

zadnej rozmoyw nie chciala prowadzic o wzrotach towaru czy pokryciu jakichkolwiek kosztu poprostu rozbita pacjetka

wyzwala mnie od symulanta ze sam to urwalem i teraz chce wymusic kase itd ale c..j jej w oko zrobilem to zobaczymy jak bedzie grac jak zamontuje

a co do negatywu to jeszcze nie wystawilem i sie zastanawiam czy to zrobic

 

koledzy otwieram temat zaraz o moim przyszlym caraudio jak cos to odwiedzajcie moj temat bede potrzebowal duzo pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...