Skocz do zawartości

Sprzecik do BMW e36


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemasz;]

 

Potrzebuje sprzeciku do e36 bo jak narazie zapodaje jakies stare radio cd z seryjnymi glosnikami.;]

zbliza sie lato i trzeba naglosnienie zmienic.

 

wiec tak Myslalem nad

 

wzmacniacz do tuby Carpower HPB-1502 (460zł)

 

tuba z glosnikiem powerbass s-12 (380zl)

 

Radyjko Mysle ciagle nas starym JVC na cd z wyjsciem na wzmacniacz! poniewaz JVC ma chyba najlepsze wysokie i srednie?(nie zalezy mi na wygladzie lecz na czystym pieknym dzwiekiem(w miare mozliwosci cenowej) bo za 150zł juz kupie jakiegos JVC-ka na cd? mialem kiedys JVC i bylem z niego zaje... zadowolony;]

 

Mialem kiedys wzmacniacz hpb-1502 z tubka blaupunkta i powiem nawet dawalo rade lecz znowu slyszalem powerbasa s-12 z wzmacniaczem blaupunkta i powiem ze nawet to dawalo rade.!lepiej niz hpb z blaupunktem!

 

 

mysle ze do basu wystarczy pb s-12 i carpower !

Teraz wysokie i srednie! w tym mam najwiekszy problem! wygluszenie itp.

 

Pieniadze juz nie sa juz tak az strasznie wazne czy ta 100 czy 200 w ta czy w ta! to ma nap...dalac zeby blachary zwracaly uwage na bejce.;]

 

W bejce wsadzilem juz troche kasiorki porostu jest doinwestowana swierzy lakierek glebusia -40 silnik m50 2.0 150km czarne szybki itp.

teraz kolej na sprzecik i blachary;]heeee

 

 

Mysle ze mi pomozecie co do srednich ,wysokich tonow i wygluszenia!!

 

 

Pieniadze tak jak mowilem sa w miare mozliwosci niewazne! Nie chce sprzetu za 10 czy 20tys!!!!

 

Napewno bedzie wzmacniacz hpb 1502 i powerbass s-12 (NOWE)

Jakies radyjko na cd JVC!!

 

Chyba ze ktos Ma Glosnik, radio albo taki wzmacniacz w idealnym stanie do sprzedania to kupie.!!!!

 

czekam na wasze propozycje!

 

 

Administratorze "K@amil" moglbys sie odezwaz do Krzyzaka:)))

 

 

 

 

Daje jeszcze linka do dobrego kawalka na youtube

 

http://www.youtube.com/watch?v=tD2YHJC8XP8

 

jak ktos slucha hip hopu to zrozumie;]

 

Pozdro Krzyzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę podpiąć się pod temat, aby nowego E36 nie zakładać... Mi zależy na brzmieniu: naturalnym, ciepłym, czystym i mocnym. Muza: pop, rock, trochę technicznej. Nie chodzi o imprezę UMcy UMcy dla całej ulicy. Myślę o głośnikach 16,5cm dwudrożnych z przeróbką drzwi i panelami. Za głośniki przód mogę dać do ok 1000zł (im mniej tym lepiej, ale nie kosztem brzmienia!). Chcę je wstawić i już nie wymieniać. Potem ewentualnie sub, ale niekoniecznie. Radio: Pioneer DEH7400MP.

Jakieś propozycje głośników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę podpiąć się pod temat, aby nowego E36 nie zakładać... Mi zależy na brzmieniu: naturalnym, ciepłym, czystym i mocnym. Muza: pop, rock, trochę technicznej. Nie chodzi o imprezę UMcy UMcy dla całej ulicy. Myślę o głośnikach 16,5cm dwudrożnych z przeróbką drzwi i panelami. Za głośniki przód mogę dać do ok 1000zł (im mniej tym lepiej, ale nie kosztem brzmienia!). Chcę je wstawić i już nie wymieniać. Potem ewentualnie sub, ale niekoniecznie. Radio: Pioneer DEH7400MP.

Jakieś propozycje głośników?

 

nowe czy uzywane zestawy cie interesuja? 1tys ta na caly przod z przygotowaniem drzwi i instalacji czy na to osobny pieniadz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę podpiąć się pod temat, aby nowego E36 nie zakładać... Mi zależy na brzmieniu: naturalnym, ciepłym, czystym i mocnym. Muza: pop, rock, trochę technicznej. Nie chodzi o imprezę UMcy UMcy dla całej ulicy. Myślę o głośnikach 16,5cm dwudrożnych z przeróbką drzwi i panelami. Za głośniki przód mogę dać do ok 1000zł (im mniej tym lepiej, ale nie kosztem brzmienia!). Chcę je wstawić i już nie wymieniać. Potem ewentualnie sub, ale niekoniecznie. Radio: Pioneer DEH7400MP.

Jakieś propozycje głośników?

 

nowe czy uzywane zestawy cie interesuja? 1tys ta na caly przod z przygotowaniem drzwi i instalacji czy na to osobny pieniadz?

 

Interesują mnie różne opcje - i nowe, i używane. Nie ograniczam się.

Kasa którą podałem - jest na same głośniki. Choć nie obraziłbym się, jakbym znalazł dobrze brzmiące głośniki np. za 600PLN, jednak nie żałowałbym 300zł na lepsze brzmienie . Morel Tempo6? MB Quart? Rainbow CSX? Infinity Kappa? PowerBass ES? Dego ST 650?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...