Skocz do zawartości

MTX Audio Thunder TR7512-44


Podpucha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema planuje zakup dwóch szuk tego wlasnie glosnika w konfiguracje pod 1ohm z tego wzgledu Vibe Black Air 12" odpadl bo z tego co sie doczytalem jest on tylko w konfiguracji 2x2Ohm i GZRW 12" chyba tez cos widzialem ze tylko 2x2Ohm jest produkowany. Zainteresował mnie wlasnie ten MTX Thunder TR7512-44 w dwoch sztukach z tego co widzialem na necie poza granicami jego cena to od 150 USD do 280 USD. I pytanie czy jest wart tej ceny i czy gra to jakos mozliwie. Bylbym wdzieczny za jakies odpowiedzi na temat tego głosnika lub podobnych propozycji. Jak narazie glosniki te graly by pod ESX Vision 1000.D w 1Ohm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak to bylem ja. Wiec marne szanse na sprowadzenie przez dystrybuora bo na tyh sprawach to ja sie nie znam ze sprowadzaniem przez sklepy CA. Czy musze kombinowc i zamawiac kontenerowiec na te glosniki ? :)

 

A ze jeszcze spytam bo na roznych ogloszeniach widze ten glosnik za np 150 USD a na stronie producenta za 280 USD i teraz czy te z ogloszen to jakas "PODPUCHA" czy tez takie niesamowite okazje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym wdzieczny bardzo :) Bo takie ciekawsze opcje takze to wszystko w 2x2Ohm a ten MTX i mocowo tak w miare pod moj piecyk i cenowo jakby byl za te do 200 USD to tez by sie cos wykombinowalo :)

 

[ Dodano: 2010-04-26, 19:44 ]

Sorki ze nie edytuje ale czas minol na edycje juz a pytanie mam jeszcze jedno co do tych cen tego wlasnie MTXa u dystrybutora dochodzi do 290USD a patrzac np na ogloszenie z jakiegos sklepu internetowego AMAZON lub podobnych sklepow cena jest na poziomie 150 do 180 USD dlaczego tak jest warto sie nad czyms takim zastanawiac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...