Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz pod RF t162s


marcin-real
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam wzmacniacza do przedniego zestawu RF t162s. Raczej mocniejszy dwukanałowy myślę że jakieś 80W w górę ... chyba że 4- w mostku albo w bi-amping, ale raczej wolę 2. Muzyki słucham raczej rock i hh. Kwota jaką mogę przeznaczyć ok 400 zł w używcę.

Co byście polecili ?? do tego zestawu ...

może coś z tego ?

-u-Dimension Jr 15.2x (miał bym do kompletu - bo mojego IT mds napędza Junior 5.2x :wstyd:

- Rodek R2100A2

-jakaś alpine V12

- Steg QM 45.4x

 

A ja proponowałbym poszukać Stega QM120.2x :P

Bardzo dobry piecyk, którego miałem przyjemność słuchać pod R6A, dawał radę, kontrola i sporo kicka.

Lecz niestety, jak dla mnie trochę za ostra góra z tego wzmacniacza jest, ale jak kto lubi.

Ja posiadam u siebie w domu jego bliźniaka w innej obudowie, ale te same bebechy AQ120.2x.

A widzę, że kolega jest ze Śląska, także można się spiknąć i pogadać oraz podłączyć.

W domu również leży mała bestyjka RF 800.2 ponad 200W RMS, też można je pogonić i wtedy będziesz wiedzieć, co szukać do swojego auta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tego rs-a :P

zobaczymy jak się nie spodoba to pójdzie do żyda :P

teraz całą instalkę trzeba przerabiać w bagaju :hyhy: bo to ładne bydle jest ... jak dla mnie ...

Chyba poleci to w bi-ampingu

junior na wysokie...

z rs na moście w MDS-a

2 kanały w woofery ...

teraz nie wiem czy 3-parę rca zakupić czy rozgałęzić ... ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja im dalem 214W @ 4 Ohmach na kanał i dzialaja :hyhy: i to jak :P mniej jak 100W to nie masz co dawac a 150 byloby ok :P

Jeśli chcesz na zlocie dam im 200 Wat / 4Ω (przy THD niższym niż 1% aby nie było mowy o przesterowaniu) 100Hz w sinusie przez 5 minut -> ale tylko na Twoją odpowiedzialność :P .

 

PS

Jeśli chodzi o RS4 to kilku użytkowników tego forum i elki go ma:

Strefa : Nochal , brat Stanec-a ;

Elektroda : Fakamada .

Ja nie oceniam bo mogę być stronniczy .

 

nie no nie przesadzajmy :P żadnych sinusów :( chociaz powinny wytrzymac, to jednak szkoda by sie cos z nimi stalo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...